Poradnik prezentowy. 5 powodów, dla których warto dać kobiecie masażer osobisty na walentynki. Smile Makers w Rossmannie.

Autor: Basia Smoter


Często, najzwyczajniej w świecie ludzie nie wiedzą czym się obdarowywać. Nie ważne czy są to imieniny czy urodziny, czy ten prezent ma być prezentem na gwiazdkę, czy może walentynki? Każdy chciałby dać komuś coś przydatnego, coś co wywoła uśmiech. A wywołać uśmiech może prezent, który na 100% trafił w gusta osoby obdarowywanej, przyda się jej, jest prezentem jej marzeń –  lub jest to prezent na tak zwane “jaja”. Mam nadzieję, że i u Was ten wpis wywoła uśmiech. Ponieważ walentynkowy poradnik prezentowy zaczynamy w tym roku od pięciu powodów – dlaczego, każda kobieta powinna dostać masażer osobisty na Walentynki. Gotowi? Zaczynamy.


    


masażer osobisty smile makers  


   1. Idealny prezent dla gadżeciar.

Jeśli Twoja partnerka uwielbia gadżety. Ma już szczoteczkę soniczną do oczyszczania twarzy, do mycia zębów, czy domowy laser do usuwania włosków – to z pewności ucieszy się z kolejnego gadżetu. Masażer osobisty w stu procentach wywoła uśmiech na jej twarzy. Tym bardziej, że jest to gadżet wielokrotnie nagradzany i doceniany przez kobiety na całym świecie. 


 
2. Masażer osobisty przynosi szczęście.


 


Gdy patrze w tej chwili na biurko i widzę leżące na nim masażery – uśmiecham się. Gdy przyglądam się im i widzę uśmiechniętą zakrętkę – też się uśmiecham. Z samym włączeniem urządzenia również pojawia się uśmiech. To jest to o czym mówi sama Ewka Chodakowska – endorfiny. Hormon szczęścia, który jest niezastąpiony do prawidłowego funkcjonowania organizmu.


 


   


smile makers opinie 


 
3. Zajmuje mało miejsca.


 


Ten punkt wymyślił mój mąż. No cóż – podczas większości wyjazdów nie jestem w stanie upchać męża do torebki, czy walizki. A taki masażer zajmuje bardzo mało miejsca. Co nie zmienia faktu, że i tak nie zrobi takiego perfekcyjnego masażu karku jaki wykonuję Kuba.


 

4. Masażer zmniejsza napięcie.


 


Znacie to? Cały dzień pracy i pełno nerwów. Czasami nawet lepiej nie podchodzić do kobiet, gdy te są wykończone po całym dniu lub są najzwyczajniej w świecie przed okresem. Drgania masażera świetnie rozluźniają zarówno napięcia nerwowe – powiązane ze stresem, jak i napięcia mięśni. Masażer zawsze można stosować do urozmaicenia masażu karku, czy masażu stóp – nie zamykajmy się tylko na strefy intymne. 


 


 

5. Ogólnodostępność masażerów.


 


Masażery osobiste, czy jak kto woli – wibratory. Są ogólnodostępne. Wielokrotnie doceniane urządzenia Smile Makers, możecie kupić stacjonarnie w Rossmannach. A jeśli wolicie zakupy internetowe – drzwi do krainy uśmiechu stoją otworem pod tym linkiem, a w ofercie Smile Makers w tej chwili znajdziecie fajne zestawy prezentowe w promocyjnych cenach tylko do 14 lutego. Są dwa rodzaje Love Box’ow – Romantyczny i Sportowy, które mogą zaspokoić upodobania różnych Kobiet. A jeśli dacie się porwać zakupowemu szaleństwu to przy zakupie dostaniecie żel intymny – o którym pisałam już wcześniej.
   


 


No cóż….. masażery niezaprzeczalnie są wyjątkowymi gadżetami, które wywołują uśmiech, zmniejszają napięcie i poprawiają humor. Czyżby był to idealny prezent na walentynki?


      


 


wibrator smile makers rossmann


 


Podobne posty

Napisz komentarz