O czym świadczy wielkość jąder? Od czego zależy wielkość jąder? Czy wielkość jąder ma znaczenie? Opinie amerykańskich specjalistów.

Autor: Basia Smoter


O czym świadczy wielkość jąder? Od czego zależy wielkość jąder? Tak, to jest kolejny wpis w cyklu “z internetu”. Czyli bierzemy pod lupę opinie amerykańskich specjalistów – bo jak powszechnie wiadomo to oni są specami od wszystkiego. We wcześniejszym wpisie przeanalizowaliśmy wygląd stopy. Kto jeszcze nie widział, to zapraszam do wpisu: Wygląd Twoich stóp zdradza Twoją osobowość. O czym świadczy wielkość dużego palca w stopie?  A my przyjrzyjmy się dziś jądrom. Dlaczego akurat jądrom? Ponieważ to taka sama część ciała jak łokieć czy brzuch. A przy okazji poruszymy ważny temat.


  


wielkość jąder
 


 Męskie jądra – zdjęcia. Profilaktyka raka jąder.


 


Nie, nie umieszczę tu zdjęć męskich jąder:) Przypominam, że cykl wpisów “z internetu” to cykl wpisów na totalnym luzie, przy nawet minimalnej dawce dobrego humoru. Jednak w tym miejscu całkiem poważnie przypominam Panom, że bardzo ważna jest profilaktyka raka jąder bo w dalszym ciągu zbyt dużo młodych mężczyzn na niego umiera. Nie wstydźmy się o tym mówić – ważna jest kontrola własnego ciała – jeśli jądro jest powiększone, bądź jest na nim jakieś wewnętrzne zgrubnie warto iść do lekarza i nie wstydzić się tego. Nie wstydźmy się leczyć miejsc intymnych, to taka sama część ciała jak zęby, ucho, czy dłoń. 


 


 


> Jak pokonałam raka szyjki macicy. Moja historia.


> Czy bardzo boli wyrywanie zęba? Ekstrakcja ósemki.


> Niebieskie paznokcie. HIT sezonu. Galeria zdjęć.


> Szczotkowanie na sucho. Genialny sposób na pozbycie się cellulitu.


> Jak wygląda depilacja miejsc intymnych u kosmetyczki?


 


 O czym świadczy wielkość jąder?


 


Podobno niewierność można ocenić po wielkości jąder. Otóż zbyt duże jądra świadczą o niewierności partnera i sporej ilości partnerek seksualnych. Natomiast jeśli mężczyzna ma mniejsze jadra – wystarcza mu jedna partnerka. Więc moje drogie Panie może warto już na pierwszej randce popatrzyć na jądra mężczyźnie aby ocenić czy jest on stały w uczuciach, czy potrzebuje większej ilości partnerek?


 Czy wielkość jąder ma znaczenie?


 


TAK. Z badań przeprowadzonych nie gdzie indziej tylko w USA wynika, że mężczyźni o większych jądrach mniej niż mężczyźni z małymi jądrami opiekują się swoimi dziećmi i to u panów z mniejszymi jądrami stwierdzono większą empatie. Snując wnioski dalej możemy podejrzewać, że właściciele mniejszych “jajeczek” będą idealnymi kandydatami na mężów. A dlaczego? Empatyczny, troskliwy, opiekuje się dzieckiem, tworzy rodzinne więzi i potrzebna mu tylko jedna kobieta i to wcale nie jego matka – a żona;) A podobno problem zaczyna się dopiero wtedy gdy jajeczka są większe od penisa 😉 


 


jedno jajko większe
  
Podobne posty

Napisz komentarz