Wygrałam w Lotto i co dalej? Co bym kupiła za 60 000 000 zł? Na co wydać milion złotych? Wakacje na Zanzibarze i zabytkowy Mercedes

Autor: Basia Smoter


Hej – wygrałam w Lotto, wygrałam w Lotto – kto nie chciałby krzyczeć, że jest milionerem? Przed kolekturami kolejki ludzi z marzeniami i nadziejami na ogromne pieniądze. Ale na co wydać taki majątek? Mając 60 000 000 zł można sobie naprawdę na wiele pozwolić. Ale co właściwie kupić za te miliony? Co ja bym kupiła gdyby mój los okazał się tym najszczęśliwszym? Odłożyć pieniądze dla dzieci, wnuków, prawnuków czy żyć chwilą?


 
 


Zabytkowy pałacyk z ogrodem i sadem 


 


Piękny zabytkowy, wyremontowany pałacyk z książęcymi komnatami, wielkimi oknami i dębowym parkietem, a na ścianach najpiękniejsze obrazy – nikt nie zabroniłby mi czuć się jak księżniczka 😉 Piękny taras z którego widać rumieniące się w sadzie jabłka i długi podjazd po którym jedzie mój…


 

Zabytkowy MERCEDES 190SL


 


Muszę przyznać, że nowe samochody mnie tak nie “kręcą” jak stare. Są fani szybkich samochodów, dużych, nowych, terenowych a ja bym chciała mieć  kolekcje zabytkowych i to nie miniaturek :). Jako milionerka mogłaby sobie pozwolić na kilka zabytkowych modeli.


 

Działka i domek w górach.


 


Góry uwielbiam. Klimat, widoki, aura – taki letni wakacyjny drewniany domek z kominkiem w sercu Tatr to marzenie 🙂 Na pewno nie tylko moje. Może skusiłabym się również na domek na Mazurach. Wicie, że nigdy jeszcze nie byłam na Mazurach? 


   Wakacje na Zanzibarze.


 


Jak szaleć to szaleć :). A na wakacje z chłopakami najlepiej lecieć specjalnie wynajętym samolotem i oczywiście w pięknych okularach za kilkanaście tysięcy złotych. Tyle już bym kupiła i w dalszym ciągu miałabym miliony na koncie, więc wakacje w luksusowej willi na Zanzibarze to są naprawdę groszowe spawy. Kto by się tu problemami społecznymi przejmował 😉 ?

Kto dostanie 500zł na dziecko? Prawda o programie 500+. 


 

Kilka mieszkań do kolekcji.


 


Comiesięczna wypłata z czynszów? Dlaczego nie 🙂 A później mieszkania rozdam pomiędzy potomstwo i każdy będzie miał ułatwiony start. O to chodzi aby coś po sobie zostawić. Człowiek do trumny ze sobą jest w stanie zabrać naprawdę mało.


 

Wiecie co? Wydać tyle kasy jest naprawdę trudno. Na pewno wysłałabym jeszcze rodziców na wakacje, a tacie kupiła działkę ze stawami. W tej chwili zastanawiam się na co mogłabym wydać resztę pieniędzy i jest kłopot. Byłyby to pewnie oszczędności i bieżące wydatki. Pieniądze często ułatwiają życie, ale nie zastąpią prawdziwej rodziny, nie zastąpią miłości i nie zagwarantują nam zdrowia. Nie dadzą tyle szczęścia co możliwość przytulenia osób, które kochamy. Chodź jak są pieniądze to i ilość takich osób blisko nas się namnaża i trzeba zwracać uwagę kto kocha Cię naprawdę, a kto Twoje miliony. A Wy co byście kupili za wielką fortunę?


  


 


Podobne posty

Napisz komentarz