Reklama

Autor: Basia Smoter

Witam Cię serdecznie na moim blogu,

Www.basiasmoter.pl to nie jest typowy babski blog tylko i wyłącznie o kosmetykach. Jako specjalistka branży beauty wierzę w to, że chodź to widoczne piękno jest ważne – bo to ono robi pierwsze wrażenie, to ważniejsze jest wnętrze człowieka. A nic nie dodaje kobiecie tak uroku jak pewność siebie – nie mylić z zarozumiałością. Na blogu pokazuję kobietom jak być szczęśliwszymi przez celebrowanie chwil. Czym się otaczać, czego używać, co ja polecam – aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy a natychmiast trafić w coś idealnego.

BasiaSmoter.pl to nie tylko kosmetyki, porady, kultura, baza wiedzy i gadżety to również znaczna i ważna część mojego życia i seria osobistych wpisów. 


Blog miesięcznie notuje około 120 000 wyświetleń. Każdy z ponad 60 000 unikalnych użytkowników znajduje na blogu sposób na uszczęśliwienie się przez małe lub większe “dopieszczanie” swojego ciała i ducha.


Inspiruję ponad 61 100 osób na instgramie.
Faanpage lubi ponad 9 000 osób.
Mój profil w Google + był wyświetlony już ponad 23 643 057 razy.
Posiadam prawie 1 000 obserwatorów na Snapchacie.
1 973 osób dodało www.basiasmoter.pl na swoją listę czytelniczą.

    
Jestem w ścisłej czołówce jeśli chodzi o blogi kosmetyczne. Ale warto podkreślić, że horyzonty bloga wykraczają znacznie dalej niż tematy stricte urodowe. A oto jeden z moich wywiadów w Alei Sław dla Influencer.pl .
    

Mój dodatkowy atut – moje instagramowe zdjęcia bardzo często mają dużo większy zasięg niż liczba obserwatorów, ponieważ praktycznie codziennie po publikacji pojawią się w najpopularniejszych zdjęciach na Instagramie. Oto przykładowe zdjęcia.
 


   

Przykładowe formy współpracy:

– konkursy na blogu oraz social mediach
– recenzje produktów lub usług
– posty sponsorowane
– przygotowanie artykułów
– prowadzenie Fan Page i Instagrama dla marek
– teksty na specjalne zamówienie
– banery reklamowe
– wyjazdy sponsorowane
– kampanie reklamowe z wykorzystaniem wizerunku
– profesjonalne porady kosmetyczne
– lokowanie produktu

Każda współpraca ustalana jest indywidualnie.
Na życzenie firmy wystawiam Fakturę VAT

Chcesz mi wysłać prezent? Uwielbiam prezenty

basiasmoterblog@gmail.com