WSPÓŁPRACA

Autor: Basia Smoter

Współpraca

Basia Smoter Blog to typowo kobiecy blog (dobrze ponad 90% mojej społeczności to kobiety). Kosmetyki, trendy, życie, dieta i wieczne odchudzanie ;), przyjemności, relaks, podróże, ploteczki, związki, wycieczki i rajdy samochodowe (tak, wszystko się zgadza – jesteśmy bardzo zmotoryzowaną rodziną) oraz wisienka na moim torcie – macierzyństwo.

Mam dwójkę cudownych dzieciaków: Olafka 8 lat (przyszły mistrz karate i piłki nożnej, perkusista z wielką miłością do szybkich samochodów) i 2 letnią Nelkę (jest śliczna, a jej ulubione zajęcie to malowanie wszystkim i po wszystkim). Obydwoje lubią się pokazywać w moich mediach i uwielbiają przesyłki kreatywne – zresztą, tak jak ich mama, która uwielbia być rozpieszczana. A…. i mam też męża – fajny jest ;). 

Skoro już tutaj zaglądasz, to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że super byłoby nawiązać współpracę i pokazać dobry produkt, usługę, wydarzenie, idee lub miejsce w moich mediach. A  mówiąc o moich mediach mówimy o :

– blogu na którym aktualnie jesteś
– instagramie – 45 400 obserwatorów
– Fanapge bloga – 19 700 fanów
Poznaj też moje grupy na Facebooku, które możemy włączyć do akcji promocyjnej:
– FIT Thermomix – 108 000 osó

Dodatkowo zajawka wpisu z lokowaniem, lub każdy inny baner może być umieszczony na górnym slajderze bloga – wyświetlanym na każdej podstronie bloga i na każdym urządzeniu, a  każde zdjęcie z instagrama jest wyświetlane na dolnym slajderze bloga na każdej jego podstronie.

Przedstawię Ci przykładowe rzeczy, które możemy zrobić razem.
  • Artykuły sponsorowane na blogu
  • Posty sponsorowane na Facebooku – zarówno mój Fanpage jak i grupy
  • Posty sponsorowane na Instagramie – tworzę też ładne instastories
  • Testy i recenzje produktów
  • Relacje i udział w wydarzeniach
  • Wyjazdy sponsorowane
  • Organizacja konkursów

Ale to nie wszystko, bo z przyjemnością przygotuję dla Ciebie coś indywidualnego. Możemy zrobić razem świetne akcje promocyjne, ponieważ jak widzisz mam sporą społeczność stargetowaną na różne segmenty, a połączenie działań promocyjnych wśród moich kobiet daje naprawdę super efekty.

A po ustalonych działaniach, jako właścicielka firmy i profesjonalistka wystawiam FV.

Skorzystam z okazji i jeszcze się czymś pochwalę. W roku 2018 zostałam nominowana i trafiłam do finału w plebiscycie Hasztagi Roku 2018 powered by See Bloggers Łódź w kategorii odkrycie Roku :). Co prawda później przegrałam, ale przegrać z  Doktor Anią to tak jak wygrać – prawda? :). Nie mniej jednak bycia w finale mi nikt nie odbierze :). Tak samo jak faktu, że jestem “Wschodzącą gwiazdą blogosfery” w aktualnym rankingu najbardziej wpływowych blogerów u Jasona Hunta, a tak profesjonalnych rankingów blogowych chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.

Jeśli masz jakiś fajny projekt do przegadania, lub nie jest do końca fajny, ale chcesz zareklamować coś naprawdę fajnego i nie masz jeszcze na to pomysłu to napisz do mnie 🙂 – jestem naprawdę sympatyczna i możemy się dogadać.

basiasmoterblog@gmail.com

Uściski, Basia :*