Najmodniejsze kolory na paznokciach – jesień 2020 – kolekcja Enjoy Yourself NEONAIL

Autor: Basia Smoter
Paznokcie na jesień to obecnie numer 1 zapytań na naszej grupie na Facebooku Paznokcie, pomysły, inspiracje i rady. Dołączysz? . Więc moje kochane dziewczynki jeśli szukacie idealnych jesiennych paznokci i najpiękniejszych inspiracji to mam dla Was zestawienie kluczowych kolorów tej jesieni. NEONAIL streściło wszelkie jesienne kolory w jedenastu buteleczkach. Lakiery hybrydowe z kolekcji Enjoy Yourself to bardzo dobrze napigmentowane i starannie wyselekcjonowane kolory, a to wszystko w taki sposób, aby idealnie się ze sobą komponowały, pięknie wyglądały na dłoniach i przede wszystkim idealnie odzwierciedlały trendy na jesień i koniec roku 2020. Zerknij poniżej jakie to cuda. Ja totalnie przepadłam szczególnie w tych przygaszonych odcieniach.
modne paznokcie na jesień

hybrydy na jesień

 

Paznokcie na jesień 2020

W najnowszej, jesiennej kolekcji lakierów hybrydowych NEONAIL mamy piękne kolory: ciepłe jesienne i soczyste, oraz bezkonkurencyjne i klasyczne fiolety w modnych osłonach. Jednak gdybym miała wskazać na moje 3 ulubione kolory z tej kolekcji to zdecydowanie byłyby to:
To trio jest w stanie stworzyć magię na paznokciach. Jestem też bardzo ciekawa jakie kolory według Ciebie są najbardziej trendy podczas tej jesieni, która chyba już rozgościła się u nas na dobre. Przynajmniej u mnie końca deszczów nie widać :/. Jednak chciałabym Ci życzyć kolorowych i ciepłych dni tej pięknej pory roku :).
lakiery hybrydowe na jesień
paznokcie na jesień
A ja właśnie przeglądam instagram NEONAIL w poszukiwaniu inspiracji na jesienne paznokcie – oni nigdy w tym nie zawodzą 🙂 . I sama nie mogę się zdecydować między kolorowymi, jesiennymi wzorkami a jednokolorową stylizacją. Jestem ciekawa co Ty wybierzesz :). Do zobaczenia też na moim prywatnym Instagramie.
Buziaki, Basia
lakiery hybrydowe na jesień
modne paznokcie na jesień
jesienne paznokciePodobne posty

1 komentarz

Marika z beautybag 3 listopada 2020 - 10:24

Ja już zakupiłam jeden kolor z tej kolekcji – Keep Going i śmiało mogę powiedzieć, że świetnie się prezentuje na moich paznokciach.

Odpowiedz

Napisz komentarz