Zobacz jak w prostych krokach zrobić baby boomer na paznokciach. PLUS – cenne wskazówki

Autor: Basia Smoter

Kolejny krok i moje kolejne osiągnięcie. Nauczyłam się robić Baby Boomer – chcę się tym z Tobą podzielić, ponieważ ta stylizacja paznokci nie jest jak się okazało trudna. Wręcz przeciwnie – z nowymi produktami NEONAIL dedykowanymi do Baby Bommer to zdobienie jest bardzo proste. Sama zobaczysz to niżej 🙂

Baza do Baby Bommer

Jednym z kluczowym elementów tego zdobienia jest baza. W asortymencie NEONAIL znajdziesz aż dwie dedykowane Baza hybrydowa Baby Boomer Base Nude Base – baza, która nadaje naszej płytce piękny, delikatny, brzoskwiniowy kolor. Kolor ten jest właśnie idealny pod Baby Bommer. Podobnie jak druga baza, która również wzmacnia paznokcie i nadaje półtransparentny kolor tylko tym razem w odcieniu różowym – Baza hybrydowa Baby Boomer Base Rose Base. Jeszcze gdybym miała Ci podpowiedzieć dlaczego warto mieć te bazy w swojej kolekcji, to na uwagę zasługuje fakt, że jeśli nie zdecydowałabyś się robić zdobienia typu Baby Bommer to na tych bazach spokojnie możesz nadbudować swoje paznokcie nawet do 7mm, a przy uzupełnianiu paznokci tą bazą nie masz konieczności jej zdejmowania. A już sam efekt tych baz na paznokciach tworzy piękny i subtelny manicure. Więc to jest produkt z którego faktycznie będziesz korzystała.

Baby Boomer White Paint Gel

To jest dokładnie ta białą farbka do nakładania. Paint UV/LED Gel 6,5 ml – Baby Boomer White Paint – ten produkt wykorzystasz zarówno do efeku Baby Bommer jak i do innych zdobień np french manicure. Ma śnieżnobiały odcień i naprawdę dobre krycie. Jak za chwilkę zobaczysz – piękne wygląda na wspomnianych wyżej bazach i z łatwością się go nakłada – a to bardzo ważne.

A jeśli marzy Ci się manicure taki jaki zrobiłam powyżej to zrobisz go z łatwością używając: Bazy hybrydowej Baby Boomer Base Nude Base, Paint UV/LED Gel 6,5 ml – Baby Boomer White Paint Gel oraz Top hybrydowy HARD TOP . Przypomnę Ci tylko, że to mój pierwszy Baby Boomer i uwierz warto próbować na samej sobie, bo efekt tego manicure robi duże wrażenie. A jeśli przewiniesz niżej to sama zobaczysz w instrukcji krok po kroku jak zrobić Baby Boomer na paznokciach hybrydowych i zrozumiesz, że to zdobienie nie należy do skomplikowanych.

Baby Boomer krok po kroku

Posilę się tutaj instrukcją stworzenia Baby Boomer, którą znalzałam na stronie NEONAIL, ale chcę Cię też odesłać do tego filmiku na You Tubie, abyś zobaczyła w praktyce, że wykonanie tego zdobienia jest naprawdę proste :).

  1. Delikatnie zmatowić paznokieć polerką, usunąć powstały pył, następnie przemyć Cleanerem.
  2. Na przygotowaną płytkę zaaplikować cienką warstwę bazy w wybranym kolorze, utwardzić w lampie LED lub UV według tabeli.
  3. Nałożyć drugą, nieco grubszą warstwę na naturalny paznokieć oraz na szablon (jeśli decydujemy się na przedłużenie). Całość utwardzić w lampie LED lub UV według tabeli. Dla uzyskania właściwej budowy paznokcia czynność należy powtórzyć.
  4. Po utwardzeniu, zdjąć delikatnie szablon a paznokcie należy wyrównać pilnikiem o gradacji 180. Usunąć powstały pył, następnie przemyć wacikiem nasączonym Cleanerem.
  5. Za pomocą drewnianego patyczka nałożyć na gąbeczkę niewielką ilość Paint Gel – White Rose a następnie rozprowadzić delikatnie na około 1/3 długości paznokcia.
    Paint Gel “stemplujemy” delikatnie przy użyciu gąbeczki zaczynając od wolnego brzegu, przesuwając się w stronę nasady paznokcia. „Stemplowanie” należy przeprowadzać w taki sposób by otrzymać płynne przejście pomiędzy kolorem białym Paint Gelu a różowym kolorem bazy. Całość utwardzić w lampie LED lub UV według tabeli.
  6. By uzyskać zadowalający efekt należy w ten sam sposób zaaplikować 1-2 warstwy Paint Gel – White Rose, a następnie utwardzić w lampie LED lub UV według tabeli.
  7. Nałożyć cienką warstwę Hard Top w celu zabezpieczenia stylizacji i nadania jej połysku. Całość utwardzić w lampie LED lub UV według tabeli a następnie przemyć Cleanerem.
  8. Na zakończenie zaaplikować cienką warstwę Top Hard, utwardzić w lampie LED lub UV według tabeli. Po utwardzeniu przemyć Cleanerem warstwę lepką.

Baby Bommer

Jestem pewna, że jeśli ja przy dwójcie dzieciaków nauczyłam się tego zdobienia i wyszło mi od razu to i Tobie wykonanie Baby Boomer z nowymi produktami od NEONAIL nie przyniesie większych problemów. Trzymam za Ciebie kciuki i czekam na zdjęcie Twoich paznokci. Uściski, Basia

Podobne posty

Napisz komentarz