Mała frezarka NEONAIL Nail Drill ONE TOUCH i moje rozważania na temat minimalizmu.

Autor: Basia Smoter

Jednym z moich kluczowych słów na ten rok jest słowo MINIMALIZM. Obudziłam się w tym roku w życiu w którym mam wszędzie pełno wszystkiego. Tak bardzo zazdroszczę innym kobietą, które mają kilka rzeczy i panuje u nich ład i porządek. Ja wiem: dzieci, zabawki i minimalizm raczej nie idą w parze. Postanowiłam jednak ogarnąć sobie chociaż swoją strefę. Tak, aby mieć porządek i otaczać się poręcznymi i potrzebnymi rzeczami. Tymi, które są mi potrzebne i łatwo je przechowywać. Przestały mi się podobać wystawki z produktów na półce, a znacznie bardziej urzeka mnie jeden kwiatek w doniczce położony na pustym stole. Pewnie dlatego też, gdy po raz pierwszy na Instagramie NEONAIL zobaczyłam małą, zgrabną, stylową i nowoczesną frezarkę – przepadłam. Zakochałam się i teraz ją mam. A z racji tego, że już ją używałam to podzielę się z Wami moją opinią na jej temat.

Frezarka – Nail Drill ONE TOUCH

To jak ta frezarka jest cudownie opakowana mogłaś widzieć już w relacjach na moim instagramie -basiasmoter. Moje pierwsze skojarzenie? Chyba mój iPad pro ma taki sam kartonik. Jest to zdecydowanie kartonik, który można położyć na regale obok książek i nie będzie źle wyglądał – wręcz przeciwnie. Ale skupmy się na zawartości kartonika. Bo w życiu bym nie pomyślała, że moja nowa mała frezarka będzie miała wymiar 12×12,5×3,5 cm. Tak, to mały kwadracik – krótszy od długopisu. Dodatkowo wygląda pięknie i jest bardzo intuicyjna. Jej dotykowy panel to taki kroczek do przodu w przyjemności użytkowania. Pełna subtelność i delikatność.

Jaką frezarkę kupić na początek?

Obsługa Nail Drill ONE TOUCH NEONAIL jej jest bardzo intuicyjna. Nawet jeśli jest to Twoja pierwsza frezarka to gwarantuję Ci – z pewnością sobie poradzisz – a to nie tylko moja opinia. No i tak naprawdę do rozpoczęcia swojej przygody z frezarką do paznokci nie potrzebujesz nic więcej. Zestaw frezów do pielęgnacji paznokci masz już w zestawie. Jednak chciałabym Ci polecić szczególnie jeszcze jeden frez, którego używam do usuwania hybryd i jest moim ulubionym frezem Frez MEDIUM hybrydowy – karbidowy. Jest to chyba najlepszy frez na rynku. Bardzo trwały i świetnie sobie radzi zarówno ze skórkami, jak i z hybrydami. Praca na nim to czyta przyjemność – tutaj podrzucam Ci do niego link. Bardzo często polecam go innym jeśli szukają czegoś dobrego do usuwania hybryd.

nail drill neonail opinie

Mała frezarka

Wróćmy jeszcze do samej frezarki – na uwagę zasługuje fakt, że jest ona cicha. Jako mama, która ma czas tylko jak dziecko śpi uważam ten atut za zaletę na wagę złota. Dodatkowo rączka frezarki jest lekka i ma bardzo ładnie wykonany napis NEONAIL. Myślę, że ze względu na swoje małe wymiary frezarka ta świetnie spisze się również w podróży i tego nam wszystkim życzę – żebyśmy mogły wreszcie swobodnie podróżować. A frezarkę można zabrać ze sobą. Sama widzisz jak mało miejsca zajmuje, a dodatkowo waży…. uwaga….. całe 360gram :). Szaleństwo prawda? Polecam ją każdej osobie, która zapyta o opinie na jej temat i potrzebuję dobrej frezarki. Szczególnie tym osobą, które cenią sobie kompaktowe urządzenia i nowoczesny oraz zgrabny wygląd. W panelu frezarki oprócz dotykowego włącznika masz jeszcze możliwość zwiększania oraz zmniejszania obrotów. Znajdziesz również możliwość zmieniania obrotów na lewe i prawe – tak abyś sama zdecydowała, kiedy i w którą stronę wygodniej Ci będzie pracować.

neonail frezarka

Jak używać frezarki?

Dokładna instrukcja obsługi frezarki jest do niej dołączona – tak samo jak karta gwarancyjna. Jednak gdybyś miała jeszcze wątpliwości, czy aby na pewno dasz sobie radę z takim urządzeniem to podrzucam Ci opis jak ją używać, który po postu skopiowałam ze strony NEONAIL na której możesz ją kupić. Dokładnie tutaj.

Działanie urządzenia:

• Podłącz wtyczkę przewodu zasilającego do gniazdka;

• Podłącz rączkę frezarki do wtyczki w urządzeniu;

• Urządzenie włącz/wyłącz za pomocą przełącznika ON/OFF na panelu dotykowym;

• Zmianę kierunku obrotu ustawiamy za pomocą przycisku kierunku obrotu (rys strzałki) na panelu dotykowym;

• Prędkość obrotu można regulować maksymalnie do 35000 rpm za pomocą przycisku MIN, MAX na panelu dotykowym.

Całuje, Twoja Basia

Podobne posty

Napisz komentarz