Modny manicure na chłodniejsze dni. Nowa kolekcja lakierów hybrydowych SIMPLE od NEONAIL

Autor: Basia Smoter

Cześć, dzisiaj chcę Ci pokazać najnowszą kolekcję lakierów hybrydowych SIMPLE od NEONAIL. To są dokładnie te lakiery, które łączą w sobie bazę, top i kolor. Bardzo skraca to czas robienia paznokci, a przy tym sama aplikacja lakierów jest dziecinnie prosta. Wystarczy na odłuszczonego paznokcia nanieść warstwę lakieru hybrydowego SIMPLE, następnie utwardzić go w lampie i czynność powtórzyć raz jeszcze. Ze swojego doświadczenia dodam, że w niektórych odcieniach zadawalający efekt uzyskuję już po jednej warstwie produktu.

lakiery hybrydowe 3w1 neonail

Lakiery hybrydowe SIMPLE 3w1 od NEONAIL

What’s Your Winter Story to nazwa nowej kolekcji lakierów hybrydowych SIMPLE 3w1 od NEONAIL. Jeśli jesteście ze mną dłużej to wiecie, że uwielbiam dwa skrajne trendy – pierwszy to stonowane/przydymione kolory ziemi, a drugi to skrzące brokaty. Lakiery, które Wam dziś pokazuję idealnie wpisują się w pierwszy przedstawiony przeze mnie nurt. Moje ulubione odcienie z tej kolekcji to zdecydowanie piękny ciemno-beżowy Happy, kolor grzanego wina Warm, oraz piękny niebiesko-szary Relaxed. Nie wiem kto wymyślał te kolory, ale dla mnie to MISTRZOSTWO! W tej kolekcji znajdziecie również butelkowo – zielony Frisky oraz jasny, szaro- zielony Delighted.

Na moich paznokciach możecie zobaczyć odcień Happy 🙂

Baza do lakierów hybrydowych Pre-Base Quick Off 

W ostatnim czasie NEONAIL wypuściło też nowość :). Myślę, że nie jedna z Was się na nią ucieszy – szczególnie jeśli ściąganie stylizacji paznokci nie należy do Waszych ulubionych czynności i mentalnie bardzo się Wam dłuży. Mowa o bazie Baza do lakierów hybrydowych Pre-Base Quick Off – tutaj zostawiam Wam do niej link 🙂

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w kolejnym wpisie.

Basia 🙂

neonail simple

Podobne posty

Napisz komentarz