Szybki pedicure – dlatego kocham lakiery Simple NEONAIL

Autor: Basia Smoter

Ostatnio czas tak bardzo mnie goni, że ledwo łapiemy zakręty. Przy dwójce małych dzieci codzienne funkcjonowanie to szaleństwo. Dodatkowo w moim w życiu zbliżają się jeszcze większe rewolucje – spokojnie, w pewnym momencie Ci wszystko opowiem. A dzisiaj chcę Ci pokazać jak w 15 minut zrobić piękny pedicure. Jak możesz się domyślić lakierami hybrydowymi NEONAIL – ale UWAGA !!! Lakierami, które łączą w sobie bazę, top i kolor. Zaoszczędzamy więc pieniążki – kupujemy jeden produkt zamiast trzech. Ograniczamy miejsce – przechowujemy tylko jedną buteleczkę – idealne rozwiązanie dla minimalistek. Oszczędzamy również coś najcenniejszego – swój czas – a to jest w dzisiejszych czasach chyba argument niepodważalny dla wszystkich.

Aplikacja lakieru Simple

Aplikacja lakierów Simple od NEONAIL do złudzenia przypomina malowanie paznokci zwykłymi lakierami do paznokci z tym, że lakier utwardzany jest w lampie, a dzięki technologii SIMPLE utrzymuje się na paznokciach nawet 14 dni:) . A jeśli tak jak ja lubicie filmiki instruktarzowe, to zerknijcie tutaj – Aplikacja hybrydy 3 w 1 – świetny filmik, który przegotowała firma NEONAIL. Proste prawda? Uwierz, że aplikacja lakierów Simple jest tak samo dziennie prosta jak wygląda.

Pedicure na lato

Moje aktualne paznokcie w stopach pomalowałam właśnie lakierami Simple. Muszę Ci się przyznać, że bardzo nie lubię pozycji jaką trzeba przyjąć do malowania paznokci w nogach :). Tutaj czas przyjęcia tej pozycji jest naprawdę ograniczony do minimum. A ja zdążyłam zrobić idealny pedicure, czasowo gdzieś między zaprowadzeniem Nelki do żłobka, a wyjściem po zakupy na obiad. IDEALNIE!

I jeszcze jeden argument, który do mnie przemawia za lakierami SIMPLE.

Zdradzę Ci jeszcze jeden argument, który przemawia do mnie jeśli chodzi o wybór lakierów 3w1. Bardzo podoba mi się to, że wachlarz kolorów lakierów Simple stale się poszerza. NEOANIL dba aby kolory lakierów Simple były non stop w trendach, a kolekcja NEONAIL Simple Joy – którą już pewne widziałaś w relacjach na moim instagramie jest piękna i idealna na lato. Dla przypomnienia zerknij jakie to są piękne NEONY. A na moich stopach widzisz właśnie kolorek tej kolekcji – CHILLIN.

paznokcie na lato

Ten tydzień mam tak zwariowany: wizyta Nelki u dentysty, Olafek będzie miał podcinane wędzidełko, w między czasie treningi piłki nożnej, basen, kino, zakupy przed obozem, moja nauka i wieczne ogarnianie domu… Chciałabym aby NEONAIL wymyśliło jeszcze przyrząd do zwiększania ilości godzin w ciągu dnia :D. Póki co jestem wdzięczna za lakiery hybrydowe 3w1 Simple. Żegnam się już z Wami i do zobaczenia na moim instagramie – basiasmoter.

Love, Kiss

Basia

Podobne posty

Napisz komentarz