O MNIE

Autor: Basia Smoter

O mnie

Autoportret 2021

Mam na imię Basia, mieszkam pod Krakowem. W grudniu skończyłam 30 lat. Ale ten czas leci, przecież swoją osiemnastkę miałam “wczoraj”, a kiedyś wydawało mi się, że osoby mające 30 lat są już niewiadomo jak stare. Staram się korzystać z życia tyle ile mogę, bo mam z kim je dzielić. Mam cudownego męża i dwójkę super dzieciaków – 8 letniego Synka i 2 letnią córeczkę. Mamy gdzie mieszkać, mamy co jeść, mamy siebie i jest nam razem bardzo dobrze. 

Mam dwójkę cudownych dzieciaków: Olafka 8 lat (przyszły mistrz karate i piłki nożnej, perkusista z wielką miłością do szybkich samochodów) i roczną Nelkę (jest śliczna, a jej ulubione słowo to “am”). Obydwoje lubią się pokazywać w moich mediach i uwielbiają przesyłki kreatywne – zresztą, tak jak ich mama, która uwielbia być rozpieszczana. A…. i mam też męża – fajny jest ;). 8

Na moim blogu nie znajdziesz tylko kosmetyków, przepisów, wycieczek, czy luźnych pogadanek. Znajdziesz przede wszystkim mnie. 

Jeśli chcesz mnie poznać bardziej, lub masz do mnie jakiś interes. Napisz.

Jeśli chcesz pogadać o interesach. Odsyłam do tej zakładki.

A jeśli chcesz po prostu mnie poznać, to pamiętaj, że zawsze możesz zagadać na instagramie – basiasmoter. Obserwujesz już mnie?

Zostawiam też maila do siebie: basiasmoterblog@gmail.com.