Idealna kreska za 12 zł – premiera jesieni, Catrice Eye’Matic Wodoodporny Eyeliner w Płynie

Autor: Basia Smoter
Jak zrobić idealną czarną kreskę to problem wielu z nas. Aby zrobić idealne kocie oko potrzebujemy nie tylko wyćwiczonej ręki ale i odpowiedniego sprzętu. Dziś pokaże Wam kolejną nowość na rynku. Jest to Wodoodporny Eyeliner w płynie Catrice Eye’Matic.
    
“Wodoodporny eyeliner Eye’Matic to nowy klasyk wśród eyelinerów, który oferuje dokładną i prostą aplikację. Dzięki ostro wykończonemu aplikatorowi, perfekcyjne linie oraz łuki są łatwe do osiągnięcia. Intensywnie czarna wodoodporna formuła szybko wysycha i jest niezwykle trwała”
Dziewczyny! Ten eyeliner jest genialny! Piękna czerń, szybko schnie a na dodatek wodoodporny. Najlepszy jest jednak aplikator, bo to on pozwala zrobić kreskę z idealną precyzją. Ostro zakończony i idealnie współgrający ze skórą sprawia, że malowanie kreski jest dziecinnie proste. 
  
Jest to niewątpliwie jeden z lepszych eyelnerów za tak przystępną cenę. W jednym ze sklepów widziałam go za około 12zł, więc jeśli chcesz kupić dobry i tani eyeliner w płynie to z czystym sumieniem polecam wodoodporny Catrice Eye’Matic. Aby nie być gołosłowną poniżej przedstawiam efekty mojej zabawy z tym produktem. Piękne wręcz elastyczne kreski. Trochę żałuję, że tego produktu nie było latem – jest to świetny produkt do ozdabiania ciała 🙂 Tak delikatnie i lekko się z nim pracuje. Jestem pełna podziwu! Catrice kolejny raz podnosi sobie poprzeczkę! 
    
Świetny i tani eyeliner ! Idealny dowód na to, że genialne produkty nie muszą być kosmicznie drogie. Miałyście okazje już go testować? Jak dla mnie jest to HIT i z pewnością nie tylko jesieni 🙂 POLECAM


Podobne posty

Napisz komentarz