Grudzień w zdjęciach – zobacz jak wygląda miesiąc w moim telefonie

Autor: Basia Smoter
Całe wieki na blogu nie było miesiąca w zdjęciach. Ale odnoszę wrażenie, że to właśnie dzięki takim wpisom też mnie poznajecie. Część z tych zdjęć mogliście już zobaczyć na moim instagramie  (basiasmoter) a cześć na snapchacie (basiasmoter), część było w ogóle niepublikowanych. Jednak to pierwsze takie zestawienie od hohoho… wakacji…

  

Z początkiem grudnia byliśmy w Zakopanem. Było pięknie. Masa śniegu i słońca. Na Snapchacie mogliście na bieżąco widzieć co robię i gdzie jestem….. nawet jak idę w szpilkach na Gubałówkę 😉 Było świetnie, raz za czas trzeba sobie odpocząć od wszystkiego.
     
Klimat Świąt dotarł nawet do Wadowic. Był jarmark świąteczny, niestety bez śniegu. Ukradło to całkowicie klimat temu miejscu.
          
Moich chłopaków nie mogło zabraknąć na motomikołajkach. Przyznam, że mnie motory totalnie nie “rajcują“. Uważam je za bardzo niebezpieczne i boję się na nich jeździć. Jednak całkiem inne poglądy na ten temat mają moje chłopaki. Jak już jesteśmy przy motoryzacji to z racji kalendarza adwentowego w którym brałam udział – a później totalnie zapomniałam publikować zdjęć w tematach, pokazałam Wam kulisy pracy. Zdradziłam Wam trochę prywaty czyli fakt, że handlujemy z mężem samochodami. P.S Obecnie mamy do sprzedania m.in piękną Fiestę 🙂 Reflektuje ktoś?
  
  
Słuchajcie tego jeszcze nie było.. 12 grudnia ja – największy zmarzluch jakiego znam – szłam na spacer bez kurtki! Grudzień a ja w samym swetrze i było mi ciepło. WOW. Ale prawda jest taka, że brakuje mi śniegu…
    
Grudzień to również czas zakupów. Tych dla siebie samej – z okazji imienin i urodzin 😉 jak i tych świątecznych – choć większość załatwiłam przez internet to i tak wizyta w sklepach była nieunikniona. Nieuniknioną przyjemnością było dla mnie również wysyłanie kartek świątecznych w ramach akcji Nivea – pielęgnuj bliskość – o której mogliście przeczytać na blogu.
  
W grudniu brałam udział w bardzo fajnych wydarzeniach m.in w Blogowigilii i konferencji prasowej Blend-a-med i Oral-B. Razem z Red Lipstick Monster jako jedne z pierwszych w Polsce testujemy profesjonalne wybielające paski do zębów, które od lutego będziecie mogli kupić u swoich dentystów. A jeśli chodzi o Blogowilie – było super – szkoda tylko, że nie wygrałam misia dla mojego synka ;( 
  
   
Na wigilii rodzinnej było wspaniale. Przepyszne potrawy i piękne prezenty w dodatku śliczna choinka 🙂 I klimat jak z bajki. Smak tegorocznej wigilii? Ryba z chałką i miodem – tego smaku nie da się niczym przebić. Nawet kompot z suszków wypiłam pierwszy raz w życiu. 
  
Rok 2015 zakończyłam chora w domu przy kominku popijając Martini i tuląc się do moich chłopaków. Uwielbiam taki czas tylko dla Nas gdzie możemy się od wszystkiego odłączyć 🙂 I jak najwięcej takich chwil życzę również Wam w Nowym Roku 2016! Bądźcie szczęśliwi i kochajcie!!
P.S. Widzieliście Rewelacyjny konkurs na Facebooku Basia Smoter Blog gdzie do wygrania jest pudełeczko Inspired by Joanny Krupy? To nim kończymy rok 2015.

Podobne posty

3 komentarze

Monika Raus 3 stycznia 2016 - 10:45

Piękne zdjęcia, rozmarzyłam się widząc okolice tak bliskie memu sercu,rodzinne a tak odległe i rzadko obecnie odwiedzane. Chociaż w Wadowicach byłam w grudniu, niestety tylko przejazdem.
Pozdrawiam ciepło w ten mroźny dzień i życzę dużo zdrowia;)

Odpowiedz
alergikowe 4 stycznia 2016 - 19:41

Zakopane bez śniegu w okresie świątecznym również traci ten cudowny klimat.. zwłaszcza jeśli tak jak my, wyjeżdża się z myślą pośmigania na nartach;) ale do słowackich, lepiej naśnieżonych stoków nie tak daleko;) i właśnie uświadomiłaś mi, że chyba pierwszy raz w życiu bedąc w Zakopanem nie byłam na Gubałówce!

Odpowiedz
alergikowe 4 stycznia 2016 - 19:42

Zakopane bez śniegu w okresie świątecznym również traci ten cudowny klimat.. zwłaszcza jeśli tak jak my, wyjeżdża się z myślą pośmigania na nartach;) ale do słowackich, lepiej naśnieżonych stoków nie tak daleko;) i właśnie uświadomiłaś mi, że chyba pierwszy raz w życiu bedąc w Zakopanem nie byłam na Gubałówce!

Odpowiedz

Napisz komentarz