Idealne usta na letnią randkę. Intensywnie Nawilżająca Szminka do Ust True Dimensions™ Sheer, Mary Kay

Autor: Basia Smoter
Tak jak wspomniałam w poprzednim wpisie o cieniach i kredkach do oczu w sztyfcie, dziś pokaże Wam kolejną nowość w mojej kosmetyczce. Intensywnie nawilżające szminki do ust True Dimensions™ Sheer firmy Mary Kay. Gdy zobaczyłam to piękne, stylowe i wyglądające bardzo luksusowo opakowanie – padłam na kolana. Te szminki muszą być cudowne!
  
Seria ta ma 6 kolorów. W moje ręce trafiły 3 odcienie. Piękna czerwień czyli Flamenco Red, subtelny nudziak czyli Subtly You oraz zmysłowy i uwodzicielski Posh Pink. I chodź w strukturze widać dużo drobinek, których pierwsze się przestraszyłam, nie rzucają się one w oczy i nie są odczuwalne na ustach. Odnoszę wrażenie, że to dzięki nim usta są tak bardzo rozpromienione.
   
Szminki są bardzo kremowe, przyjemnie rozprowadza się je na ustach a nawilżenie ust czuć od pierwszego posmarowania. Te drobinki o których wspomniałam wcześniej sprawiają, że usta są subtelne i dziewczęce. Idealne pomadki na lato, gdy potrzebujemy nawilżenia i świeżości na ustach. Jeśli chodzi o kolor, to zależy on od efektu jaki chcemy osiągnąć. Po pomalowaniu ust mogą one być tylko lekko podkreślone lub mogą czarować pięknym głębokim kolorem. Decyzja należy tylko od nas ile warstw szminki nałożymy.
  
   
No i jakie wrażenie, na Was wywarły? Dla mnie bomba ! Jestem strasznie ciekawa, który kolor chciałybyście zobaczyć na swoich ustach?


Podobne posty

Napisz komentarz