Szczotka do włosów Ikoo Home, gdzie kupić, opinie czy zastąpi Tangle Teezer?

Autor: Basia Smoter
Ostatnio na rynku pojawiła się nowość. Szczotki Ikoo. Z tego co mi wiadomo możecie je kupić w Rossmanie czy drogeriach SUPER-PHARM. Ale oczywiście Wy jako najwspanialsi czytelnicy mogliście również wygrać takie szczotki na moim Instagramie (basiasmoter) . Kto brał udział w konkursie i czeka na wyniki?
  
Jak już pokazałam Wam na snapku (basiasmoter) szczotka Ikoo home nie dość, że jest piękna i błyszcząca to jeszcze bardzo poręczna. Wyglądem przypomina najbardziej dopasowującą się do dłoni myszkę od komputera. Tak moi kochani szczotka nie dość, że idealnie przylega do dłoni to jeszcze jest mega leciutka a jej ząbki genialnie rozczesują nawet kręcone włosy. Moja szczotka jest w wersji home ale są też szczotki Ikoo pocket z dostawką, która umożliwia transportowanie szczotki w torebce aby nic z igiełkami się nie stało 🙂 Kolorów szczotek jest masa W tle zdjęcia dla przykładu możecie zobaczyć białą szczotkę Ikoo pocket, która jeszcze w tym roku poleci do swojej Pani 🙂
   
Szczotki Ikoo są bardzo starannie wykonane z najwyższej jakości materiału i muszę przyznać, że igiełki wydaja mi się dużo solidniejsze niż w tradycyjnym Tangle Teezerze. Dodatkowo szczotki te są przepięknie pakowane co sprawia, że staną się świetnym prezentem dla mamy, dziewczyny, siostry czy przyjaciółki. Pamiętam jak byłam mała mama czesała mnie szczotkami po których miałam strasznie naelektryzowane włosy. Szczotki Ikoo nie elektryzuje włosów a w dodatku są bardzo higieniczne. Można je myć nawet pod kranem. Ja jestem w mojej Ikoo zakochana 🙂 A czy Wy macie już swoją?

Podobne posty

Napisz komentarz