Jabłko z przyprawami, Kringle Candle, Spiced Apple najlepszy zapach na jesień + KONKURS

Autor: Basia Smoter
Niejednokrotnie wspominałam, że uwielbiam w zimne wieczory palić świece zapachowe. Dziś towarzyszy mi piękny zapach przyprawionego jabłka. I wiecie na co jeszcze mam ochotę? Pamiętam jak chyba dwa lata temu wydrążałam z jabłka ogryzek wsypywałam tam cukier i podgrzewałam w mikrofali…. Mmmmm pychota 🙂 
   
“Pyszny zapach domowej szarlotki. Rozsmakuj się w kuszącym aromacie gorących jabłek pieczonych z dodatkiem słodkiego cynamonu, gałki muszkatołowej oraz aksamitnej wanilii.”
Spiced Apple jest kolejnym obok Hot Chocolate i Ginger Root jesiennym zapachem, który mnie urzekł i omotał. Niebiański, ciepły a zarazem rześki zapach, który jest odzwierciedleniem radości i nadaje aromatu jesiennym wieczorom. 
    
Ale jabłko to nie jedyny owoc, który wyczuwamy w tej świecy. W aromacie możemy dostrzec również nuty gruszki. Tej samej jesiennej gruszki, którą zbieraliśmy jesienią spod drzew u dziadków. Wiecie co? Ten zapach przywołuje u mnie piękne wspomnienia. Jesień na wsi to piękny i pracowity czas. Troszkę, żałuję że wiele z “wydarzeń” w których ja mogłam uczestniczyć ominą już mojego synka. 
    
Ta kompozycja zapachowa błyskawicznie rozchodzi się po domu wprawiając każdego w wesoły nastrój. Zapach jabłka z przyprawami jest niezwykle czarujący i trwały. Ja moją święcę mam ze sklepu zapachdomu.pl , znajdziecie tam również masę innych pięknych zapachów. Dokładnie tą samą świecę jaką ja mam możecie kupić w tym miejscu. Ale to nie wszystko. Mam dla Was niespodziankę.

KONKURS

Do rozdania mam 3 woski o zapachu jabłka z przyprawami. Co trzeba zrobić aby wygrać? Wystarczy, że do 8 listopada wyślesz mi maila z opisem Twojego idealnego jesiennego wieczoru 🙂 . Spośród wiadomości wybiorę 3, które mi się najbardziej spodobają a wyniki ogłoszę w tym wpisie nie później niż 15 listopada 2015r. Na adres zwycięzców będę czekała tylko do 20 listopada. Czekam na Wasze zgłoszenia pod mailem kunkursubasi@gmail.com . Powodzenia 🙂

Jest mi bardzo miło poinformować, że woski zapachowe lecą do :
szkrabek1
Paulina Łuczak
Adriana Krynicka
Proszę o wysłanie adresów na maila basiasmoterblog@gmail.com

Podobne posty

Napisz komentarz