Co zrobić aby być brzydką? Poznaj 7 kroków do zmarnowania swojej urody

Autor: Basia Smoter
W dzisiejszych czasach zjawisko pogoni za pięknem jest ogromne. Bardzo często chęć doskonalenia się staje się obsesją. Bycie chudszą za wszelką cenę. Mieć jak najdłuższe włosy – nie ważne, że rozdwojone po prawie całej długości. Mieć jak najbardziej opalone ciało mimo tego, że na naszej skórze kotłuje się czerniak. Zobacz 7 kroków do tego jak być brzydką.

  

7 kroków do bycia nieatrakcyjną 

1. Nie zmywaj codziennie makijażu. W  sumie mogłoby to brzmieć równie dobrze nie myj zębów. Higiena jest podstawą do bycia piękną.
2. Nie używaj kremów z filtrem i chodź do solarium. Nie ma nic gorszego dla zdrowia naszej skóry niż chęć za wszelką cenę bycia sucharkiem. Sama za młodu popełniałam ten błąd i namiętnie korzystałam z solarium. Była to jedna z największych głupot jakie zrobiłam w życiu. 
3. Pal papierosy i siedź godzinami w palarni. Dym tytoniowy nie pozwoli Twojej skórze aby była idealna. Zmarszczki, brak witalności, trądzik, suchość, niedoskonałości – marzenie. Śmierdzące włosy i szkaradne zęby. Ale przecież o to Ci chodzi. Chcesz być brzydka.

 

4. Ostro imprezuj. Kochasz rumieńce i popękane naczynka? Pij alkohol bez ograniczeń a z pewnością Cię nie opuszczą. Alkohol odwadnia również organizm, więc możesz być pewna, że na głowie będziesz miała siano, paznokcie staną się coraz bardziej kruche a skóra zacznie pić już wodę z wanny przy kąpieli.
5. Nie śpij. Człowiek prawie połowę swojego życia marnuje na sen. Wiesz co ciekawego mogłabyś w tym czasie zrobić? Nie ważne, że tkanki ludzkie odbudowują się w nocy i to wtedy odnawiają się komórki skóry po całym dniu. Przecież Tobie nie zależy na tym aby być zdrową i wyglądać następnego dnia atrakcyjnie.
6. Denerwuj się. Często i konkretnie. Stres jest przyczyną wysypek, trądziku, infekcji czy marnego wyglądu włosów. A depresja jeszcze nikogo nie uatrakcyjniła.
7. Przestań jeść. Głodź się przez tydzień a później rzuć się na jedzenie. Najlepiej na krówki. Nie jadłaś przecież przez tydzień ani obiadów ani kolacji, więc spokojnie możesz zeżreć teraz 3 kilogramy cukierków. Ahhh… nie dość, że twoje ciało będzie jak roślinka nie podlewana 3 tygodnie to będzie w dodatku jednym wielkim stanem zapalnym.
Mam nadzieję, że jeśli chcesz być bardzo nieatrakcyjna to te 7 kroków zapamiętasz i będą Twoimi przykazaniami. Bowiem cel jest kluczem do sukcesu. 

Moja droga 

Ale wiecie co? Ja chce mieć zdrowe i atrakcyjne ciało. Mimo tego, że nie zawsze da się ograniczyć stres a jako matka ze spaniem po nocach też mam różnie – staram się jak mogę. Nie żyje na samych marchewkach tak samo jak nie obżeram się samymi parówkami. Staram się kierować moim życiem z głową. Bo na to jaka będę jutro ma wpływ co zrobię dzisiaj.
Jestem ciekawa co Ty zrobiłaś w ostatnim czasie aby być brzydką? 


Podobne posty

Napisz komentarz