Biała toaletka, zdjęcia – o tym jak zorganizowałam sobie biuro. Toaletka Ikea Malm.

Autor: Basia Smoter


Biała toaletka to tak naprawdę biuro w mojej sypialni. Obecnie zastanawiam się nam jej zmianą i sprzedażą, ponieważ teraz wiem, że chcę czegoś innego. Szukam bardziej biurka, niż toaletki. Co nie zmienia faktu, że już niejednokrotnie Wam obiecałam i muszę pokazać obecną wersję mojego biura. Toaletka, półka obok i półka pod toaletką to jeśli się nie mylę kolekcja Malm z Ikea. Lekko zmodyfikowana, bo obklejona złotą taśmą. Urządzając to miejsce chciałam odejść od tak modnego  teraz, całego białego wnętrza. Zdecydowałam się aby na ścianie była farba Magnat Waniliowy kryształ z numerem c3. Nadaje ona bardzo przytulny odcień sypialni i świetnie wygląda z inną farbą Magnat – Wrzosowy Rodonit c36 , którą mam pomalowaną ścianę w kąciku z książkami i ścianę za łóżkiem. Ale kącik z książkami to pomysł na kolejny wpis. Jeśli lubicie Basia Smoter Blog na Facebooku to z pewnością go nie przegapicie. 


  


 

biała toaletka ikea malm


 

 

Biała toaletka 

Moja biała toaletka z Ikea, którą widzisz na zdjęciu jest świetna jako toaletka. Niestety nie jako biurko, ponieważ jest bardzo wąska i niewygodnie się na niej pracuje. Irytuje mnie też to, że szuflada z toaletki nie wychodzi cała, a trochę za połowę. Przez to niewygodnie wyciąga się z niej rzeczy, które są schowane głębiej. Wiem, że można przerobić w niej szyny, aby wygodniej się z niej korzystało. W przyszłości chciałabym jednak toaletkę w tym stylu. Połączenie bieli i drewna bardzo mi się podoba. Myślę też nad przedłużeniem drewnianych paneli na ścianę. Zarówno moja toaletka Ikea malm, jak i półeczka obok i pod toaletką to jeśli się nie mylę również seria malm. Bardzo ładna, prosta seria – bez klamek. Oryginalnie nie ma w nich złotych dodatków i meble wyglądają mniej więcej tak. Ja jestem osobą, która szybko się nudzi i postanowiłam obkleić przestrzeń między frontami taśmami samoprzylepnymi tego typu. Efekt bardzo mi się spodobał. Zrezygnowałam również ze standardowego dużego lustra nad toaletką, typowego w większości urządzonych toaletek. Na moje potrzeby i biorąc pod uwagę fakt, że duże lustro stoi obok, wystarczające jest to lusterko, które mam na toaletce. Biała siatka nad biurkiem spisuje się u mnie idealnie. Standardowo są na niej zdjęcia, telefony i maile, które muszę mieć pod ręka, oraz różne terminy. 


   
Toaletka Ikea

Pamiętacie jak opowiadałam Wam w relacjach na Instagramie – basiasmoter, że lampki na choinkę, które zamawiałam na allegro,  przyszły do mnie mnie dopiero po Nowym Roku? Ostatecznie wylądowały na siatce i stwierdzam, że wyglądają magicznie. Szukam do mojej toaletki wygodnego krzesła. Obecnie mam to. Jest ładne, ale dobrze siedzi się w nim tylko na chwilę. Do pracy przed komputerem zdecydowanie się nie nadaje. Jeśli jesteście ciekawe moich pozostałych kącików w mieszkaniu, w tym obiecanego z biblioteczką, czy ulubionego w kuchni – to tak jak wspomniałam wyżej, lubiąc Basia Smoter Blog na facebooku nic nie przegapicie. A moje życie prywatne i m.in. zakupy dekoracyjne możecie śledzić w relacjach na instagramie – basiasmoter. Poniżej więcej zdjęć białej toaletki. Dajcie znać jak się Wam podoba. 


 


Jesteś tu pierwszy raz? Kilka ciekawych linków


> Porównanie moich ulubionych podkładów z Clinique.


> Prosty przepis na pyszną gorącą czekoladę.


> Żel micelarny co to jest? Jak go prawidłowo używać?


 


Biała toaletka zdjęcia


  

biała toaletka ikea
biała toaletka zdjęcia
siatka nad biurkiem
toaletka biurko białe
toaletka ikea zdjęcia
toaletka kosmetyczna blogerka kosmetyczna
toaletka malm opinie
toaletka biała malm opinie


Podobne posty

Napisz komentarz