Brwi, jak zapuścić brwi? Co robić aby brwi szybciej rosły? Moja metamorfoza brwi i efekty Brow Conditioner Orphica.

Autor: Basia Smoter


Zapuszczanie brwi wbrew pozorom jest bardzo trudne. Moje brwi naturalnie są rzadkie – mimo tego, że są długie – a to zresztą możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej. Bardzo mi zależało na tym aby zapuścić i zagęścić brwi, tak abym nie musiała ich malować na co dzień. Mam bardzo delikatną i naturalną urodę, dlatego też stronie od bardzo widocznego podkreślania i zarysowywania brwi. Stawiam na naturalny wygląd. Ale jak wiadomo naturę zawsze można troszkę “podrasować” dlatego chciałam zagęścić brwi i troszkę je przyciemnić. Przy okazji znalazłam super odżywkę do brwi o której Wam troszkę opowiem. A efekty jej stosowania jak widzicie na zdjęciu poniżej są świetne.brwi, jak zapuścić brwi


 


 

 


Co zrobić żeby brwi odrosły? Jak zagęścić brwi?  


 

Brwi bardzo często rosną tam gdzie nie potrzeba, a tam gdzie chcemy by rosły najczęściej ich nie ma. Brwi wypadają tak samo jak włosy na głowie, czy rzęsy – to nie jest żadne odkrycie. Jednak czasami za bardzo im pomagamy wyrywając ich za dużo i z nie odpowiednich miejsc. Jasne, brwi zawsze można dorysować, nadać im koloru lub kształtu cieniami lub flamastrem. Ale ja miałam inny cel. Chce, żeby moje brwi były naturalnie ładne. Wygląd brwi robi bardzo dużo dla atrakcyjności twarzy. Brwiami można sobie dodać dużo do urody, jak również i urody ująć. Ja sama nie lubię mocno wyrysowanych brwi, ale lubię “podrasować” naturalny urok. Celem mojego zapuszczania i zagęszczania brwi było bardziej wyraziste oko bez makijażu i fakt odpuszczenia sobie sięgania po cienie i kosmetyki do stylizacji brwi na co dzień. Wiem, że wszystko idzie do przodu. My kobiety często ślepo podążamy za trendami i magazynami kobiecymi. Ale czy serio grube, ciemne i mocno wymazane pisakiem brwi są fajne?

 


 


Regulacja brwi i ich wypełnienie. 


 


Natura, naturą ale regulacja brwi jest ważna. To często podczas nieumiejętnej regulacji brwi pojawiają się problemy, ponieważ wyrywamy za dużo włosków. Brwi stają się zbyt cienkie, lub zbyt krótkie – a ich początek pojawia się dopiero przy tęczówce. Z jedne strony jest to śmieszne, a z drugiej strony straszne. Warto z pierwszymi regulacjami brwi udać się do kosmetyczki. Ale nie byle jakiej kosmetyczki a takiej, której efekty pracy już widzieliśmy wcześniej – na koleżankach, zdjęciach na Facebooku, czy choćby na niej samej. Gdy brwi mają już raz nadany piękny i porządny kształt dużo łatwiej samodzielnie nad nimi zapanować. Problemy z moimi brwiami nie wynikały z nadmiernego ich usuwani, ale z faktu, że są bardzo rzadkie i jasne. Szukając rozwiązania, jak wypełnić brwi? Co zrobić żeby brwi zaczęły rosnąć i odrosły pojawiło się rozwiązanie i odżywka do brwi.


 


 
Brow – odżywka do brwi Orphica 


 

Brow to siostra sławnej już odżywki do rzęs Realash. Nowoczesna formuła odżywki BROW pobudza naturalny wzrost brwi, odżywia je i poprawia ich kondycje. Brwi bardzo szybko stają się gęściejsze, mocniejsze i tak jak w moim przypadki pełniejsze. Bardzo istotnym dla mnie faktem jest to, że odzywka do brwi Brow tak jak wszystkie produkty marki Orphica została przebadana dermatologicznie. A jak wiadomo kosmetyki, które stosujemy na okolice oczu muszą być w szczególności bezpieczne. 


 

Odżywka do brwi Brow Orphica - opinie

 


 


 Odżywka do brwi Brow Orphica – opinie.

  


Odżywka ta nie tylko sprawiła, że moje brwi stały się gęściejsze, ale również je naturalnie przyciemniła. Zarysowując tym kontur mojego oka. W ostatnim czasie moja skóra była bardzo wrażliwa, mimo to odżywka do brwi Brow ani w najmniejszym stopniu nie podrażniła mojej skóry czy oczu. Pierwsze efekty zauważyłam szybciutko – już po pierwszych 3-4 tygodniach, aż sama byłam w szoku że rezultaty kuracji pojawiły się tak szybko. Pewnie jesteście ciekawe jak stosować odżywkę do brwi?


 
Jak stosować odżywkę do brwi?


 

Odżywkę do brwi Brow nakładamy raz dziennie, codziennie, systematycznie przed spaniem, na oczyszczone wcześniej brwi. Nakładamy aplikatorem, który jest przymocowany do zakrętki. Wystarczy dokładnie raz przejechać od początku do końca brwi – i tyle. Cenę odżywki i wszystkie inne pytania i odpowiedzi znajdzie na stronie producenta – wystarczy, że klikniecie w link. Ja się bardzo cieszę, że mogłam się z Wami podzielić moim doświadczeniem z kolejnym innowacyjnym produktem. A jeśli chcecie być na bieżąco z hitami i nowościami branży Beauty to chyba Wam nie muszę powtarzać, że wystarczy polubić Basia Smoter Blog na Facebooku i obserwować moje prywatne życie na Instagramie – basiasmoter


 


 

jak regulować brwi

brwi
Podobne posty

Napisz komentarz