Chromowane paznokcie, Chrome Effect, lustrzane paznokcie – zdjęcia. HIT czy KIT? Jak zrobić metaliczne, chromowane paznokcie? Pyłki do paznokci.

Autor: Basia Smoter


Ostatnio do łask powróciły chromowane paznokcie, paznokcie z metalicznym połyskiem i efektem lustra. Nie jest to nowość, ponieważ zwykłe lakiery do paznokci z takim efektem oraz naklejki na paznokcie dające takie lustrzane rezultaty już od dawna są w sprzedaży. Trend ten odżył, gdy pojawiły się chromowane paznokcie hybrydowe i pyłki na paznokcie dające efekt lustra. Szał internetowy wielki, a firmy prześcigają się w rodzajach proszków, które dają efekt chromu, metalu bądź lustra na paznokciach. Chodź przyznam szczerze, że to zdobienie średnio mi się podoba – wyjątkiem jest połączenie matowej czerni i czarnego chromu.. Jestem oczarowana. Paznokcie są piękne!   


 


 


 > Kliknij i zobacz najpiękniejszą kolekcję moich pyłków do efektów na paznokciach.
Efekt chromu i paznokcie – modny duet 
Efekt chromu na paznokciach można bardzo prosto stworzyć. Służą do tego specjalne pudry m.in Metal Manix Effect Indygo czy puder Chrome Effect Neonail. To jaki efekt i odcień uzyskamy zależy od rodzaju proszku jaki wybierzemy i koloru na który go nałożymy. Każdy pyłek z każdym kolorem będzie wyglądał inaczej. Musicie przyznać, że takie zdobienie paznokci jest niezwykle ciekawe i oryginalne – ale póki co wszystkie paznokcie błyszczące jak szklanki to nie moja bajka :). Jeśli już tak, to tak jak wspomniałam zdecydowanie preferuje połączenie chromu z matem. Zdjęcia paznokci pochodzą z aplikacji instagram. Zapraszam Was serdecznie do obserwowania mojego profilu – basiasmoter na instagramie i oczywiście lajkowania Basia Smoter Blog na facebooku a z pewnością będziecie na bieżąco z nowinkami, inspiracjami i trendami kosmetycznymi. Co powiecie na efekt chromu na Waszych paznokciach? Poniżej instrukcja jak wykonać chromowane paznokcie krok po kroku. Jest to tak proste jak zrobienie wzorku z kiwi 🙂 


 
> Zdobienie paznokci. Jak zrobić kiwi na paznokciach? Krok po kroku. To proste!


> Czy lampa do utwardzania paznokci wpływa źle na zdrowie?


> Różowe paznokcie. HIT czy KIT? Zdobienia i zdjęcia.


> Jak się pozbyć cellulitu? Czy kosmetyki działają na cellulit? 


> Dlaczego hybrydy odpadają i nie chcą się utwardzać? Częste problemy z hybrydami.


 


efekt chromu na paznokciach
paznokcie chromowane
paznokcie metaliczne
lustrzane paznokcie
efekt lustra na paznokciach
chrome effect
chrome effect neonail
kolory pudru chrome effect
 


  


 


Jak zrobić efekt chromu na paznokciach?


 


Jeśli zastanawiasz się jak zrobić chromowane paznokcie, bądź paznokcie z efektem lustra uwierz, to nie jest trudne. Może zacznę od tego, że można to zrobić na paznokciach naturalnych. Tak – wcale nie musisz mieć lampy do utwardzania paznokci, aby mieć manicure chromowany. Wiele firm posiada w swoich asortymentach właśnie lakiery do paznokci, które dają efekt chromu. Nie trzeba do tego specjalnej sztuki – wystarczy pomalować paznokcie i gotowe. Jeśli chcesz wykonać chromowane paznokcie hybrydowe lub żelowe zrobisz to również bez większego problemu. Nakładając specjalny puder, lub jak kto woli – proszek na paznokcie. Kiedy nałożyć proszek na lakier hybrydowy? Cała instrukcja jak zrobić chromowane paznokcie hybrydowe w większości firm jest następująca: Robimy manicure tak jak zawsze. Nakładamy bazę, kolor, top – następnie wcieramy puder i po raz kolejny top. Odtłuszczamy i gotowe 🙂 Topy w różnych firmach mają różne nazwy tak samo jak proszki, dlatego nie chciałam Wam tutaj nic sugerować i faworyzować żadnej firmy :). Odsyłam Was też do mojego wpisu o najlepszych instrukcjach: jak zrobić hybrydy krok po kroku oraz do innych ciekawych wpisów. Do zobaczenia na Facebooku i w kolejnych inspiracjach. Buziaki!


 
> Jak zrobić hybrydy krok po kroku. TOP 5 instrukcji.


> Najpiękniejsze fryzury ombre. Zdjęcia.


> Lawenda w doniczce – piękne lawendowe inspiracje. Bukiet ślubny. Zdjęcia.


> Jak zrobić pedicure? Jak dbam o stopy krok po kroku.


> Staż w powiatowym urzędzie pracy. Dlaczego nie chce pracować w państwówce? 


 


 

chromowane matowe paznokcie
tęczowy chrom na paznokciach
jak zrobić  efekt chrom na paznokciach
chromowane paznokcie krok po kroku
zdobienie paznokci chromowanych
Zdobienie paznokci
paznokcie hybrydowe chromowane
Podobne posty

Napisz komentarz