Jaka frezarka jest najlepsza? Poznaj powody dla których ja wybrałam swoją.

Autor: Basia Smoter


Jaką frezarkę kupić? To pytanie prędzej czy później zada sobie każda dziewczyna robiąca samodzielnie paznokcie hybrydowe, a jeśli robisz paznokcie innym to również to rozwiązanie będzie dla Ciebie wygodniejsze niż spiłowywanie pilniczkiem żeli, czy hybryd z płytki paznokcia. Ja od dawna czaiłam się na tą frezarkę. Ta, którą Ci pokazuję nie jest moją pierwszą. Już wieki temu, a właściwie 10 lat temu, kupiłam sobie moją pierwszą. Ale ten czas leci. Ukryć się natomiast nie da, że to tak jakbym przerzuciła się z malucha na mercedesa. Poznajcie mojego mercedesa – frezarkę do paznokci NeoNail


 


jaką frezarkę kupić


   Frezarka do paznokci Neonail 65W opinie


Bardzo ważna w parametrach frezarki jest moc. To głównie nią warto się kierować przy wyborze odpowiedniego sprzętu do ściągania paznokci. Frezarka z małą mocą może sobie zwyczajnie nie poradzić w konsekwencji czego może się przegrzać i zepsuć. Szkoda pieniędzy na coś co okażę się bezużyteczne. Moja frezarka ma moc 65W pozwala to na spokojne, łatwe i szybkie ściągnięcie paznokci hybrydowych, masy żelowej, czy usunięcie skórek lub zrogowaceń. 


    


   


Frezarkę można z łatwością włączać na korpusie, lub włączać ją i wyłączać pedałem do niej dołączonym – tak jak maszynę do szycia :). Bardzo podoba mi się w niej to, że jest mała, zgrabna i naprawdę łatwa w użyciu. Zwrócę uwagę na jeszcze jeden fakt – bardzo łatwo się w niej zmienia frezy – wystarczy przekręcić rączkę frezarki. Następnie wyciągnąć frez i włożyć ten, który jest nam potrzebny. Do frezarki dołączony jest już zestaw frezów, więc frezarka nadaje się do pracy odrazu po zakupie. Jeśli chodzi o dołączony zestaw frezów to w zestawie znajdziesz m.in. mały, walcowaty frez – ja na początku właśnie nim ściągałam hybrydy i radził sobie bardzo dobrze. Do urządzenia dołączona jest też instrukcja obsługi w języku polskim, więc z pewnością sobie dasz radę z jej obsługą. 


   

frezarki opinie
   


 


Prędkość mojej frezarki możesz spokojnie i w bardzo łatwy sposób regulować. Pozwala to na bezpieczne użytkowanie. Dlatego ta frezarka będzie idealna dla osób początkujących, które paznokcie wykonują same dla siebie jak i dla osób zajmujących się stylizacją paznokci profesjonalnie. 
   

jaką frezarkę do paznokci kupić

 Jakie frezy do frezarki kupić?
 


Jeśli chodzi o frezy, to do frezarki dołączone są w zestawie 3 frezy, jeden nośnik i nakładka do ścierania, która świetnie radzi sobie ze ścieraniem twardego naskórka. Zestaw dołączony do frezarki wystarczy na strat, ale jeśli chcesz czegoś więcej, lub masz już jakąś frezarkę i szukasz super frezów to pokażę Ci moje ulubione frezy, które możesz dokupić. W NeoNail każdy frez który kupisz jest zabezpieczony naklejką – masz więc pewność, że nikt przy nim nie majstrował i nie wkładał do niego paluchów. Dodatkowo pojemniczki w które frezy są pakowane bardzo ułatwiają przechowywanie. 


  
Moim faworytem wśród frezów, które możesz dokupić jest frez MEDIUM hybrydowy – karbidowy.


Ma on na sobie czerwony pasek –  oznacza to, że jest uniwersalny. Uniwersalny – czyli nadaje się zarówno do ściągania masy żelowej lub hybrydowej z paznokci jak również dzięki swojemu kształtowi poradzi sobie nawet z produktem nałożonym przy wale paznokciowym. Wykonasz nim manicure i pedicure, a nawet usuniesz skórki i zrogowacenia. Ma jeszcze jedną ogromną zaletę. Nie nagrzewa płytki paznokciowej, bardzo poprawia to komfort użytkowania :). 


     


jakie frezy do paznokci kupić
 


  


W NeoNail znajdziesz też bardzo podobny frez, ale z czarnym paseczkiem. Co to oznacza? Oznacza to, że jest on bardzo trwały i twardy. Poradzi sobie bezproblemowo nawet z usunięciem paznokcie tytanowych. Jest on najmocniejszym i najtrwalszym frezem dostępnym na rynku.


    


Jeśli przeglądasz teraz ofertę frezów NeoNail to z pewnością zwróciłaś uwagę na całkiem różniący się od innych frez – biały frez ceramiczny. Dlaczego ceramiczny? Bo jest bardzo delikatny i pozwala na dokładne wykonanie pracy. Jego delikatność nie przeszkadza jednak w dokładnym usunięciu np masy żelowej, czy paznokci hybrydowych. Dodatkowo przez swój kształt jest bezpieczniejszy dla płytki paznokcia, dlatego też jest polecany osobom początkującym


 


najlepszy frez do ściągania hybryd


  


       


Na stronie Neonail znajdziesz też frezy diamentowe. Frezy zakończone kuleczką – wykorzystasz je do wygładzenia skórek oraz wałów około paznokciowych. Spiszą się bardzo dobrze przy manicure, jak i przy pedicure. Frezy okrągłe różnią się wielkością “kuleczek” i tzw nasypem – te z delikatniejszym nasypem, będą delikatniejszy przy pracy. Najostrzejszy będzie frez z zielonym paseczkiem – ja go aktualnie nie mam, ale bez problemu znajdziesz go na stronie NeoNail.  


 


     


Znajdziesz tam też frezy nazwane Flame – czyli takie, które ułatwią nam tzw manicure pod skórki (są ostro zakończone) – opóźnia to pojawienie się odrostu, w konsekwencji tego będziemy mogły się dłużej cieszyć pięknymi paznokciami. Przyznam się, że jeszcze z nich nie korzystałam. Może przy kolejnym ściąganiu hybryd spróbuję. Z pewnością wszystko zobaczycie na moim prywatnym instagramie do którego obserwacji bardzo Was zapraszam. Mam nadzieję, że mój wpis Wam pomógł w wyborze frezarki i odpowiednich frezów. Buziaki i do zobaczenia w kolejnym wpisie. Paaaaaaa


    


 

frezarka do paznokci opinie
Podobne posty

Napisz komentarz