SUPER KONKURS – do wygrania 3 świąteczne zestawy kosmetyków Golden Rose.

Autor: Basia Smoter
Hohoho sezon świąteczny trwa. Na moim Facebooku już pojawił się konkurs w którym do wygrania są dla Was 3 zestawy wybranych kosmetyków m.in (MAC, SKIN79, PAT&RUB). Przyszła pora na blogowy konkurs w którym do wygrania specjalnie dla Was są trzy świąteczne zestawy kosmetyków GOLDEN ROSE.
   
Każdy z Was kto obserwuje bloga ma szansę zgarnąć wybrany przez siebie zestaw kosmetyków Golden Rose. 
Zestaw nr 1 Płyn dwufazowy + Infinity Lash Mascara
Zestaw nr 2 Prodigy Gel Duo + sonda do zdobienia paznokc
Zestaw nr 2 Professional Palette + Style Liner Metallic + kosmetyczka
Co zrobić aby wygrać wybrany przez siebie zestaw? Wystarczy, że zaobserwujesz publicznie mój blog 🙂 Jak to zrobić? Kliknij w niebieski guziczek tak jak na obrazku poniżej, zaloguj się na swoje konto google i zaobserwuj publicznie blog 🙂 Proste, prawda?
  
Na maila konkursubasi@gmail.com wyślij numer wybranego przez siebie zestawu z uzasadnieniem dlaczego chcesz wygrać akurat ten zestaw. Jeśli prowadzisz bloga i wstawisz u siebie baner konkursowy z linkiem odsyłającym do tego wpisu koniecznie mi o tym napisz i zostaw link do siebie 🙂 Na pewno Cię odwiedzę 🙂  Na Wasze zgłoszenia czekam do 10 grudnia. Wyniki opublikuje w tym wpisie 15 grudnia a do 20 grudnia 2015 będę czekała na Wasze adresy pod mailem basiasmoterblog@gmail.com:) 
   
Jeśli podobają się Wam te zestawy a jestem pewna, że tak jest 🙂 Możecie je kupić w punktach sprzedaży Golden Rose w dniach 23.11-31.12.2015. W skład zestawów wchodzą:
– Płyn dwufazowy + Infinity Lash Mascara (cały zestaw 20% taniej)
– Prodigy Gel Duo + sonda do zdobienia paznokci gratis
– Professional Palette + Style Liner Metallic + kosmetyczka gratis
A ja sama kosmetyki Golden Rose Wam szczerze polecam i zapraszam do zabawy. Co tu dużo mówić – paczuszki już na Was czekają 🙂

Oto zwyciężczynie konkursu. Gratuluje!
Natalia – juicy raspberry, Justyna (BeautyGuardian), Karolina Dydło. GRATULUJE !

Podobne posty

Napisz komentarz