Najpiękniejsze paznokcie walentynkowe. Zdobienia paznokci walentynkowych.

Autor: Basia Smoter
Zdobienie paznokci nie raz wydaje się czymś trudnym. Ale bardzo dobra inspiracja pomaga stworzyć własne odwzorowane dzieło na paznokciach. Dziś mam dla Was przegląd najpiękniejszych paznokci walentynkowych z Instagrama, a jeśli już mowa o Instagramie to zachęcam was do śledzenia mojego profilu 🙂 .  

    
Oczywiście największy trend walentynek to czerwone paznokcie. Zdobienie paznokci na czerwono – nie ważne czy w macie, połysku czy brokacie. Czerwone paznokcie na walentynki są zawsze Trendy.  
    
Bardzo modne a przy tym musicie się zgodzić, że niezwykle urocze są paznokcie biało czarno czerwone 🙂 Przyznam, że taki miłosny motyw na paznokciach strasznie mi się podoba.
     
Zakochane pary na paznokciach – to przepiękne klimatyczne zdobienie. 
  
Częstym elementem dekoracyjnym jest napis love na paznokciach. Różowe paznokcie z pszczółką są jak dla mnie genialne 🙂 Napis Love niczym wyszyty, bardzo ale to bardzo mi się podoba.
  
Ale oczywiście paznokcie walentynkowe nie muszą być różowe, czerwone, czy białe. Wszystko zależy od gustu. Te czarne paznokcie, które prześwitują jak dla mnie są śliczne 🙂
  
Bardzo dobrym połączeniem na paznokciach okazuje się czerń i róż.
  
Oczywiście, jak to na walentynki przystało serduszka na paznokciach są bardzo popularne – niekoniecznie w różowej wersji. 
    
Modne stało się doczepianie różnego rodzaju elementów dekoracyjnych. W bardziej delikatny lub wyrazisty sposób. Piegi i cyrkonie na paznokciach również wyglądają bardzo atrakcyjnie.  
     
Jeśli nie czujecie się dobrze w jasnych paznokciach i paznokciach wzorzystych to dobrym wyjściem może być postawienie na coś ciemniejszego np bordowe ombre.  
       
Mam dla Was również piękne brokatowe paznokcie.
        
Oczywiście, to co mi się podoba nie musi się Wam podobać 🙂 Dlatego jestem ciekawa, które z powyższych  walentynkowych paznokci spodobały się Wam najbardziej? A na koniec mam dla Was paznokcie, które mnie szczególnie urzekły, szczególnie te z serduszkiem w kącie paznokcia. Jeśli szukacie więcej inspiracji paznokciowych, zapraszam do wpisu z trendami zimowymi w zdobieniu paznokci


Podobne posty

Napisz komentarz