Podkład Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer. Podkład i korektor 2w1.

Autor: Basia Smoter


Podkład Clinique Beyond Perfecting to podkład i korektor w jednym. Produkt na tyle fajny, że zdecydowałam się, pokazać go Wam na blogu. Nie ukrywam również, że jestem w na tyle ciekawej sytuacji, że mam cztery najjaśniejsze odcienie i zrobiłam dla Was też porównanie kolorów. I mimo tego, że na stronie Clinique jest adnotacja, że ze względu na bogatą pigmentację warto wybrać podkład o ton jaśniejszy niż zwykle, to mimo tego najjaśniejszy odcień podkładu jest dla mnie zbyt jasny. Więc te podkłady Clinique będą też idealne dla kobiet z bladą cerą.podkład clinique


Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer


 


Podkład Clinique Beyond Perfecting ma zapewniać dokładne krycie i idealny, długotrwały wygląd. A ja go bardzo lubię przede wszystkim za to, że robi to wszystko w naturalny sposób, który mi się podoba i z pewnością dla niejednej z Was będzie bardzo atrakcyjny. Gdy odcień podkładu, jest dobrze dobrany nie oznacza się on na twarzy i tworzy naturalny efekt. Podkreślam to, że odcień musi być dobrze dobrany, ponieważ to jest podstawa w wyborze każdego podkładu. Pamiętajmy, że podkładem się nie opalamy ;). To jest naprawdę fajne, że można nim osiągnąć przykrycie różnych defektów twarzy bez nakładania 20 warstw – wiem, że wiecie o co mi chodzi i też tego wymagacie od produktów, prawda? Jak możecie zauważyć na zdjęciu poniżej, podkład nakłada się aplikatorem, który jest umieszczony w zakrętce. Clinique Beyond Perfecting podkład i korektor 2 w 1, jak sama nazwa wskazuje można stosować punktowo na niedoskonałości jak korektor, lub nałożyć na całą twarz jak podkład. 


 

 
Clinique Beyond Perfecting Podkład i Korektor 2 w 1  
Clinique podkład i korektor 2w1

Jest on świetny dla dziewczyn, które lubią dobre i mocne krycie, ja po niego sięgam “przy okazji”, ponieważ ostatnio lubię naturalny wygląd i nie lubię zakrywania piegów. Natomiast wiem, że ma cechę, którą wiele dziewczyn w podkładach pożąda – właśnie to krycie. Na co dzień, jeśli już się maluję to wybieram inny podkład z Clinique i mowa tutaj o Superbalanced Silk Makeup Broad Spectrum SPF 15. Podkład Superbalanced ładnie matuje i nawilża skórę oraz ma lekkie krycie, wtedy to podkład Clinique Beyond Perfecting traktuje jako uzupełnienie – jak korektor. Z pewnością Wam jeszcze o lekkim podkładzie opowiem na blogu. Ale zdecydowałam się żeby pokazać Wam w pierwszej kolejność podkład i korektor 2w1, ponieważ jak wiadomo jest już jesień. Bardzo często pojawiają się rumieńce, szczególnie przy przejściu z chłodu do ciepła. A zimą to będzie jeszcze bardziej nasilone i wiem, że Was to drażni – chyba nikt nie chce emanować rumieńcem. Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer to podkład, którym byłam pomalowana na wesele na którym ostatnio byłam, zresztą pokazywałam się Wam w relacjach na instagramie i zebrałam bardzo miłe komentarze, oraz dużo pytań o mój makijaż. Tak swoją drogą to warto mnie tam obserwować, jeśli jeszcze tego nie robicie, znajdziecie mnie pod nickiem – basiasmoter. A jeśli chcecie poznać ten mój drugi podkład Clinique, którego często używam na co dzień, to informację o nim w pierwszej kolejności pojawią się tradycyjnie na Facebooku – Basia Smoter Blog, jesteście już tam, prawda?


  


Jeśli jesteście ciekawe, gdzie kupić kryjący podkład Clinique, podkład i korektor 2w1 to kliknijcie tutaj i zobaczycie dostępność oraz cenę.


 podkład clinique odcień
 


Podkład Clinique odcień alabaster


 


Powyżej możecie zobaczyć odcienie podkładu Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer i jest to od lewej 0.5 breeze, 1linen, 2, alabaster, 4 creamwhip. Tak jak mogłyście przeczytać wyżej, mój odcień podkładu Clinique Beyond Perfecting to alabaster. Wpada on delikatnie w żółte tony, więc jest idealny dla mojej twarzy, żółte pigmenty dodatkowo niwelują również zaczerwienienia. A odnośnie zaczerwienień, zapomniałam napisać, że bardzo ładnie przykrywa również blizny i przebarwienia skóry, ale jesteście mądre i z pewnością to wywnioskowałyście, gdy wspominałam o zakrywaniu piegów :). Formuła tego kryjącego podkładu jest beztłuszczowa, dlatego będzie to bardzo dobry podkład dla skóry tłustej. W odniesieniu do skóry tłustej, czytałyście już wpis o prawidłowym oczyszczaniu skóry tłustej i kosmykach, które szczególnie się do tego sprawdzą? Jeśli nie to zerknijcie tutaj –  Pielęgnacja skóry tłustej, oczyszczanie – krok 1 odnowy skóry. A my jesteśmy w kontakcie 🙂 . Do zobaczenia na moim prywatnym instagramie – basiasmoter, a najlepsze kosmetyki i porady urodowe w pierwszej kolejności poznacie lubiąc Basia Smoter Blog na Facebooku. Buziaki, Pa, Wasza Basia.


 

Masz problem z Włosami? Zerknij tutaj.


> Keratynowe prostowanie włosów, idealny sposób na puszące się włosy. 


> Zobacz, co faktycznie pomogło mi na rozdwajające się końcówki. 


> Olejek rycynowy na włosy. Przepis na maseczkę.


 


 
Podobne posty

Napisz komentarz