Pomysł na hybrydy. Zdobienie Fashion Art ChiodoPro krok po kroku.

Autor: Basia Smoter


Jeśli śledzicie mnie na instagramie (basiasmoter), a wierzę w to że tak właśnie jest. Zauważyłyście, że w poniedziałek brałam udział w szkoleniu ChiodoPRO. Nauczyłam się tam wykonywać przepiękne zdobienia w stylu FashionArt. I oczywiście nie byłabym sobą, gdybym Wam kilka zdobień krok po kroku nie pokazała. Ponieważ wbrew pozorom takie zdobienie jest bardzo łatwe. Musisz tylko mieć dobrej jakości hybrydy, tutaj bezkonkurencyjne są lakiery hybrydowe ChiodoPRO, przydatny i niezastąpiony jest również Paint Gel w kolorze czarnym – to nim robię czarne linie. 
 Pomysł na paznokcie hybrydowe.

Zgadzam się, że nie każdy ma talent plastyczny i wyćwiczoną rękę, ale udział w szkoleniach i warsztatach ChiodoPRO sprawia, że opanowanie techniki to chwila. A wykonanie takich zdobień wydaje się banalne. Z zapałem wykonywałam dla Was dwa dzisiejsze zdobienia krok po kroku i gdyby nie fakt, że temperatura mnie dziś wykończyła to zdobień byłoby więcej. Ale co się odwlecze to nie uciecze, kolejne zdobienia krok po kroku pokażę Wam w innych wpisach. Więc naprawdę warto obserwować bloga i upewnić się, że lubicie Basia Smoter Blog na Facebooku – aby nic nie przegapić, ponieważ tam informuję o każdym nowym wpisie.  

Zaczynamy od zmatowania płytki, w moim przypadku wzornika. Nałożenie bazy – i jej utwardzenie. Oraz pokrycie całego paznokcia jasnym lakierem hybrydowym. W moim przypadku jest to piękny 703 Kiss The Sun z kolekcji Edyty Górniak – to jest dokładnie ten lakier. Utwardzamy.zdobienie chiodopro

   


Pędzelki przygotowane? To wyjmij Paint Gel w kolorze czarnym. I zaczynamy zabawę. Na warsztatach uczona byłam, że w tym miejscu powinnam nałożyć TOP MAT i go utwardzić. Aby łatwiej się malowało. Jednak w domu tego TOPu nie miałam i ten krok pominęłam sięgając od razu po pędzelek z czarnym Paint Gelem. Wykonałam szkic i utwardziłam w lampie. Wiem, szkic nie wygląda imponująco, ale całe zdobienie będzie zachwycać w kolejnych krokach.


  

wzorki na paznokciach krok po kroku

   


Utwardzamy szkic w lampie i wypełniamy kolorami. I jeszcze raz utwardzamy w lampie. W moim przypadku kolorek miętowy to 714 In to the Mint, szary 707 Where’s My Bikini, a skóra to 700 Hello LA. Robiąc sukienkę tak naprawdę zmieszałam troszkę miętowego z białym paint gelem. Bardzo fajne jest to, że kolorowe hybrydy ChiodoPRO możemy mieszać z paint gelami ChiodoPRO. Aby stworzyć cieniowany kolor, lub nadać mu jakiś nowy odcień. Całość bardzo ładnie się utwardza.


 

zdobienie paznokcie hybrydowe krok po kroku

  


  


Na końcu poprawiamy kontur i podkreślamy te miejsca na których nam zależy i utwardzamy. Na koniec TOP, utwardzenie i paznokieć gotowy. Prawda, że to jest proste?zdobienie paznokcie hybrydoweKolejna “laleczka” jest zaskakująca ponieważ jej sukienka i kapelusz są “pokolorowane” hybrydowym lakierem termicznym. W mojej kolekcji są tylko dwa lakiery.  614 Malachitowy i 609 Wild Moss. Tworząc zdobienie padło na 609. Kolor włosów z racji tego, że nie mam ani brązowego lakieru hybrydowego, ani rudego to pomieszany 198 Eletric Summer i 195 Fuschsia Majestaty. Bardzo fajne jest to, że lakiery hybrydowe ChiodoPRO można ze sobą mieszać. Ale chyba muszę przemyśleć powiększenie kolekcji, ponieważ kilka bardzo fajnych kolorów lakierów hybrydowych ChiodoPRO jeszcze nie mam. W tym zdobieniu kolorem tła jest 701 Pale Pink.pomysł na hybrydy
 
zdobienie na hybrydach  


 

dziewczyna na paznokciu
termiczny lakier hybrydowy


 


  


I tak oto stworzyliśmy dwa piękne zdobienia. Dajcie znać jak się Wam podoba tego typu wzór na paznokciach. Oraz czy czekacie na kolejne wpisy ze zdobieniami krok po kroku. Przypominam też, że już kiedyś pokazałam Wam jak krok po kroku zrobić inne bardzo ładne zdobienie z ChiodoPRO. Jeśli tego nie widzieliście kliknijcie <tutaj>.


 

paznokcie hybrydowe inspiracje

  

 


Podobne posty

Napisz komentarz