Aplikacja, która przerabia zdjęcie na artystyczne. Zdjęcie jak malowane. Prisma

Autor: Basia Smoter


Aplikacja, która zmienia zdjęcie w obraz malowany ołówkiem, farbami, czy w obrazek jak z komiksu to moje nowe odkrycie. A wiecie, że ja uwielbiam się z Wami dzielić różnymi moimi perełkami – nie tylko tymi kosmetycznymi. Tym bardziej, że jest piątek, na polu zimno i szaro – nie ma warunków na zdjęcia, a tutaj będę Wam tylko robiła zrzutki ekranu. W dodatku siedzę z Olkiem w domu, jak mogłyście zauważyć w relacjach na moim prywatnym instagramie – basiasmoter. Mieliśmy okazje gościć na wadowickim SORze i widzę, że niektóre miejsca się nigdy nie zmienią. Ale to już chyba temat na inny wpis. Więc przejdźmy do gwiazdki wpisu, aplikacji Prisma.


 

aplikacja do przerabiania zdjęć

 Jak działa aplikacja Prisma opinie

Aplikacja Prisma jest darmowa, przynajmniej ja korzystam z jej darmowej wersji. Pobrałam ją na iPad’a. Ale z tego co się orientuje działa również na Androidze. I bez problemu opanuje ją każdy – mi się udało, to i Tobie się uda :). W Prisma możesz edytować zdjęcia, które masz już w smartphonie lub możesz zrobić nowe zdjęcie za pomocą aparatu. Edytowane zdjęcia są na najwyższym poziomie. Nie mogę się zdecydować, który z nakładanych filtrów najbardziej mi się podoba. Czy jest to Surf, Tears, Comic, Dreams, Caribbean czy Mondrian, ale tak naprawdę wybór jest ogromny i ciężko się na coś zdecydować. A przepis na tego drinka poniżej znajdziesz <tutaj>:).


 aplikacja do edytowania zdjęćKolejny plus za fakt, że nasilenie filtrów można zmieniać i dostosowywać do własnych upodobań. Wrzucam, Wam kilka zrzutek ekranu i dajcie mi koniecznie znać, czy ta aplikacja się Wam przyda i czy cieszycie się, że o niej napisałam? A może chcecie abym częściej pisała o moich ulubionych aplikacjach na telefon? Mam ich kilka. Nie tylko do edytowania zdjęć, czy relaksu, ale również do zarządzania czasem, lub kalendarzyk dni płodnych 🙂 – słuchajcie kalendarzyk okresowy w aplikacji jest genialny. Gdy go pobierałam uśmiechnęłam się, ale to jest naprawdę pomocna aplikacja, tym bardziej, że można tam dużo rzeczy notować na które byśmy nie wpadły, a warto sobie z nich zdawać sprawę. Po raz kolejny odbiegłam od tematu. Ale na temat tych aplikacji pewnie też co nieco napiszę. Więc polecam obserwować bloga i upewnić się, że lubicie Basia Smoter Blog na Facebooku, ponieważ tam informuję Was o każdym nowym wpisie, a moje prywatne życie, możecie śledzić na instagramie – basiasmoter. Miłego dnia i buziaki, Wasza Basia.
Zerknij, może to też Cię zainteresuje:


> Dlaczego już nie jestem miła? Moja opinia o książce Tatiany Mindewicz Puacz.


> Maseczka z kurkumy, idealna na przebarwienia i blizny po trądziku.


> Zobacz efekty keratynowego prostowania włosów w domu.


> Przepis na mega pyszny i prosty drink z jeżyn.


prisma opinie aplikacja na telefon


 

prisma aplikacja


 


 


Podobne posty

Napisz komentarz