Program Projekt Lady, czy warto oglądać? Opinie i wnioski. Gdzie oglądać dziewczyny z Programu Lady? Bunt i reżyseria.

Autor: Basia Smoter


Słyszeliście o nowym programie na TVN Projekt Lady? Program o niegrzecznych dziewczynach, które chcą stać się damami. Prowadzi Małgorzata Rozenek. Podejrzewam, że jest to program w pewnym stopniu reżyserowany tak jak inne produkcje TVNu. Dlatego podeszłam do niego z pewnym dystansem, jednak tak z czystej ciekawości postanowiłam dziś obejrzeć pierwszy odcinek. Tak, dopiero dzisiaj odtworzyłam w Playerze, – trzy dni po premierze telewizyjnej. 


 

program projekt lady 
Byłam ciekawa czy znajdą się tam tak samo prześmiewcze obrazy i teksty jak w TOP model. Zresztą pamiętacie tą sytuację, kiedy profil TOP model zablokował mnie na instagramie ? Jeśli nie i jesteście ciekawi dlaczego to odwiedźcie straszy wpis. Oczywiście zachęcam Was też do obserwacji mojego profilu na instagramie (basiasmoter) oraz polubienia Basia Smoter Blog na facebooku 🙂  


 Top Model wystawia ludzi na pośmiewisko 


Projektu Lady- opinie


 


Pierwsze wrażenie z pierwszego odcinka Projektu Lady? – Ja to jestem jednak idealnie ułożona 🙂 Są różne typu kobiety. Zgadzam się z tym, że niektóre już z samego wyglądu nie robią wrażenia na zbyt ułożone, ale na litość boską dlaczego dama nie może rzuć gumy? Czy to jest aż tak nieeleganckie? Tego nie zrozumiałam. Dziewczyny w Projekcie Lady oczywiście  są rozbrykane jak małe koziołki. Ale przecież o to chodziło, by wybrać do programu najbardziej skrajne osoby, aby metamorfoza była widoczna a akcja programu dynamicznie się kręciła. Chyba nikt nie chciałby oglądać metamorfozy dziewczyny z zakonu, za to tancerki dyskotekowej i innych imprezowych dam jak najbardziej. Taki mamy klimat, taki mamy popyt i taką widownie. Tym bardziej, że są wakacje i dzieciaki oraz nastolatkowie mają czas na oglądanie programu, a bunt się bardzo dobrze sprzedaje. Wymieniłam “dzieciaki, nastolatkowie” ale przecież ja również obejrzałam pierwszy odcinek i chyba obejrzę kolejny – o ile nie zapomnę:) 


 Gdzie oglądnąć Projekt Lady

Projekt Lady możecie obejrzeć w internecie na player.pl – będę tak dobra, że podam Wam link 🙂  a na TVNie program z niegrzecznymi dziewczynami i Małgorzatą Rozenek leci w poniedziałek o 20:55. Nawiasem mówiąc z playera pochodzą również zrzutki ekranu, które możecie obejrzeć w tym wpisie jako zdjęcia. Zapowiada się śledzenie dziewczyn w dzień i w nocy. 

 


 


 Dziewczyny z Projekt Lady


 


Bohaterki programu oczywiście buntują się zasadom panującym w pałacu, pokazują elementy swojego prywatnego życia i opowiadają przeróżne smutne historie. Ja się zastanawiam – i jeśli znacie odpowiedź to koniecznie dajcie mi znać – czy one mają za to płacone? Tak samo jak bohaterki m.in perfekcyjnej Pani domu, które publicznie obchodzą się z wielkim syfem w swoim domu. Mój dom nie zawsze jest idealnie posprzątany, ale wstyd by mi było pokazywać to całemu światu. 


  


Teraz moi kochani przyznawać się kto ogląda Projekt Lady? Jakie macie opinie o tym programie? I czy Waszym zdaniem będzie z tego hit?


  


Podobne posty

Napisz komentarz