Ślub od pierwszego wejrzenia online. Analiza programu. Opinie. Uczestnicy. Czy warto ogladać ślub od pierwszego wejrzenia? TVN

Autor: Basia Smoter
Ślub od pierwszego wejrzenia to nowy program TVNu. O co w nim chodzi? Eksperci programu: antropolog, seksuolog i psycholog na podstawie badań w tym m.in zapachu koszulki po przespanej nocy, kształcie ucha, tonacji głosu czy preferencji seksualnych dopierają do siebie pary, które najlepiej rokują. Uczestników programu wybierają spośród ochotników, którzy zgłosili się do udziału w eksperymencie. W sumie tak jak na to patrze to jest to bardzo ciekawe doświadczenie, ponieważ para poznaje się na ślubnym kobiercu i teoretycznie w ciemno bierze ślub z osobą, którą pierwszy raz widzi na oczy – trzeba mieć odwagę, lub być bardzo zdesperowanym. Tak czy siak, podziwiam.
 
ślub od pierwszego wejrzenia online
  


Ślub od pierwszego wejrzenia online.

  

Gdzie oglądać ślub od pierwszego wejrzenia? Ślub od pierwszego wejrzenia można oglądać na TVNie – ale wiecie jaki ja mam stosunek do telewizji. Więc, zdecydowałam się na zapoznanie się z ofertą programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” online. Link to tego programu na playerze macie tutaj. O dziwo było tylko 40 sekund reklam przed włączeniem programu, a w trakcie ani jednej. Zdecydowanie wolę tak oglądać programy, niż gdy sam program jest krótszy od reklam, które go przerywają. Zrzutki ekranu, które widzicie w formie zdjęć w tym wpisie również pochodzą z player.pl.
  
ślub od pierwszego wejrzenia eksperci
  
 

Ślub od pierwszego wejrzenia uczestnicy.

 

Nie dziwi mnie fakt, ze spośród masy chętnych singli w momencie gdy osoby dowiedziały się, że pierwsze będzie ślub a później będą mieli czas na poznanie się została zaledwie garstka i tutaj nie wiem, czy tych najodważniejszych czy już na maxa sfrustrowanych obecnym życiem. Następnie spośród osób, które wyraziły chęć pozostania w programie eksperci wyselekcjonowali uczestników w ten sposób aby, żadna z osób która typowała związek z “tajką, supermenem, modelkami Victoria Secret, Nikitą, mężczyzna na białym koniu z tajnymi chwytami” czy potrzebowała zaistnieć w telewizji nie brała udziału w programie. Końcem końców w pierwszym odcinku programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” eksperci skojarzyli ze sobą 3 pary. Co będzie dalej? Czy te pary zostaną w małżeństwie czy zdecydują się na rozwód? Czy ktoś na ślubnym kobiercu w urzędzie stanu cywilnego wymięknie i powie NIE? Jestem tego strasznie ciekawa. Ciekawy eksperyment, nie wydaje mi się aby był tak bardzo reżyserowany jak “Projekt Lady”. Do programu zgłosili się m.in: księgowa, nauczyciel, dyrektor, przedsiębiorcy, żołnierz zawodowy, marynarz itd – więc, jakby nie było inteligentni i wykształceni ludzie. Ludzie po przejściach, odrzuceni, zdradzeni i samotni – nie zazdroszczę.
 
ślub od pierwszego wejrzenia opinie
ślub od pierwszego wejrzenia uczestnicy
 

Ślub od pierwszego wejrzenia opinie

 

Małżeństwa aranżowane, małżeństwa od pierwszego wejrzenia czy to ma prawo rozkwitnąć? Z drugiej strony przecież tyle małżeństw się rozpada, że mogę pogratulować naszego ponad 4 letniego małżeństwa mojemu mężowi – on to miał nosa do wybrania partnerki 😉 . W programie padło stwierdzenie z którym się zgadzam – “Miłość kieruje się popędem, a nie rozumem” – coś w tym jest prawda? W końcu nie ma wzorca, który gwarantuje szczęście w związku. Czasami psują go błahostki, a czasami mimo bardzo poważnych spraw ludzie tkwią w nim dalej i walczą o niego. Prawdziwy ślub cywilny z osobą, którą wybrali naukowcy – to pierwszy tego typu eksperyment w Polsce. Trzeba przyznać jest to kontrowersyjne rozwiązanie samotności, ale podobno kto nie ryzykuje ten nie ma? Ja sama umówiłam się na pierwszą randkę z mężem po 5 minutach rozmowy przez internet, tak sobie teraz myślę – musiał mieć dobrą bajere 😉 .
  

A Was zachęcam do obserwowania mojego prywatnego profilu i prywatnego życia na instagramie – basiasmoter . Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami Beauty i najlepszymi poradami urodowymi polubcie Basia Smoter blog na Facebooku. Mam dla Was też kilka ciekawych linków, zerknijcie niżej. Do zobaczenia na Facebooku, czekam tam na Ciebie :).  
ślub od pierwszego wejrzenia gdzie oglądać

  


 

Podobne posty

Napisz komentarz