Tusz do brwi – jak używać? Czy działa? Opinie, efekty i cena. Przyciemniająca mascara do brwi – Golden Rose, odcienie.

Autor: Basia Smoter


Podobno brwi są ramą twarzy. Ja należę do osób które swoje naturalne brwi mają jasne. Według mnie za jasne – szczególnie końce brwi, które kompletnie nie rzucają się w oczy mimo tego że mam tam włoski. Poszukiwanie idealnych kosmetyków do brwi rozpoczęłam jako nastolatka, kiedy zakochałam się w pierwszej hennie brwi jaką zrobiła mi kosmetyczka. Jednak jak wiecie, kosmetyczką nie zawsze wychodzą brwi takie jakie my chcemy – bo nie ten kształt, albo za ciemne, albo wpadają w rudy. Dlatego dziś pokażę Wam jak sprytnie w domu można nadać kolor brwiom, aby wyglądały naturalnie i podkreślały urodę.


 

Przyciemniająca mascara do brwi - Golden Rose


 
Przyciemniająca mascara do brwi – Golden Rose

 


Przyciemniająca mascara do brwi to połączenie szybkoschnącego żelu i kremowej konsystencji, co pozwala na uzyskanie określonego kształtu i koloru brwi, zapewniając im jednocześnie naturalny wygląd. Formuła zawierająca specjalne włókna uwydatnia brwi i nadaje im elegancki, gładki wygląd bez sklejania i grudek. Sprawia, że oko staje się wyraziście podkreślone.  


tusz do brwi Golden Rose


 


 


Ten tusz do brwi z Golden Rose jest w siedmiu kolorach, myślę że każdy znajdzie odpowiedni odcień dla siebie. Mój numerek tuszu do brwi to 07. Nie widzę, żeby te kolory miały jakąś nazwę oprócz numerków. 07 wygląda jak mój ulubiony kolor henny na brwiach, czyli zmieszanie szarego z czarnym i odrobiną brązu 🙂 . Zresztą zobaczcie na zdjęcie z porwaniem odcieni wszystkich dostępnych mascar do brwi Golden Rose. Od lewej: 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07. Dodam jeszcze, że cena tego tuszu do brwi to 11,90zł. 


 


Sposób aplikacji tuszu do brwi jest bardzo prosty. Wystarczy przeczesać szczoteczką brwi i gotowe. Wydaje mi się, że malowanie brwi tuszem wymaga mniej wprawy niż malowanie brwi cieniem. 


  


 

Przyciemniająca mascara do brwi Golden Rose kolory odcienie


 
 


Przyciemniająca mascara do brwi – Golden Rose efekty


 
Wczoraj przy  okazji robienia profilowego na Fanpage Basia Smoter Blog – jeśli jeszcze Was tam nie ma to koniecznie zalakujcie 🙂 – udokumentowałam jak wyglądają brwi po nałożeniu przyciemniającej mascary do brwi Golden Rose. Powiem Wam że mi się bardzo podoba efekt jaki nią uzyskuje. Jest to zafarbowanie w bardzo łatwy sposób istniejących włosków, tak aby nadały naszym brwiom bardziej wyraźny, ale wciąż wyglądający naturalnie kolor. Istnieje również możliwość domalowania sobie tym tuszem brwi dzięki specjalnej szczoteczce będą one wyglądały równie naturalnie. Jednak do narysowania pojedynczych włosków lepiej spiszą się Linery do brwi. Takie z Golden Rose też posiadam. Tylko pytanie do Was: chcecie o nich przeczytać?


 


 

Tusz do brwi golden rose efekt opinie
Podobne posty

Napisz komentarz