Upiększający podkład Even Skin Tone, Catrice – podkład tuszujący przebarwienia i niedoskonałości

Autor: Basia Smoter
Jesień w pełni, więc mam dla Was kolejną jesienną nowość Catrice. Upiększający podkład Even Skin Tone. To kosmetyk, który nie jest standardowym podkładem a czymś więcej. Posiada wysokie właściwości pielęgnujące. Jego główny cel to walka z zaczerwieniami – a nasza skóra w okresie jesiennym jest bardzo narażona na podrażnienia i zaczerwienienia. 
   
“Wyrównany koloryt to oznaka pięknej, młodo wyglądającej cery. Testy dermatologiczne potwierdziły: po 8 tygodniach codziennego stosowania, podkład widocznie zmniejsza widoczność przebarwień.* Trwała, pielęgnacyjna formuła błyskawicznie wyrównuje niedoskonałości i zaczerwienienia dla efektu jedwabiście matowej cery o wyrównanym kolorycie. Kremowa formuła zawiera filtr SPF 25 i oferuje średnie do wysokiego poziomu krycia. Dla perfekcyjnej promiennej cery!”
Brzmi zachęcająco prawda? A czy faktycznie tak jest? 

Poznaj moją opinie o podkładzie Even Skin Tone od Catrice. 

Okres jesienny i zmowy to beznadziejny czas dla naszej skóry. Wiatr, mróz, suche powietrze w domach. To nigdy nie wpływało dobrze na wygląd cery. W tym okresie szukamy czegoś co zmniejszy widoczność naszych przebarwień, zatuszuje niedoskonałości i jeszcze w dodatku najlepiej jakby nas z nich “wyleczyło”. Po części właśnie taki jest nowy podkład Catrice. Even Skin Tone zdecydowanie zmniejsza widoczność przebarwień, wyrównuje zaczerwienienia i matowi cerę. Wiadomo jeśli borykacie się z trądzikiem, podkład to nie jest lekarstwo, które go wyleczy ale narzędzie do jego zatuszowania.
   
Podkład możecie kupić w 4 kolorach. Jest więc w czym wybierać. Mój idealny odcień to piękny blady 005 Even Ivory. Wśród kolorów jest również 010 Even Vanilla, 020 Beige Rosé, 030 Even Sand. Podkład Even Skin Tone w odcieniu 005 Even Ivory to idealne rozwiązanie dla wszystkich bladzioszków borykających się z problemami przebarwień i zaczerwienień. Bardzo dobre krycie podkładu zapewnia nam poczucie komfortu, gdy czujemy że na naszej twarzy pojawia się rumieniec w momencie zbliżania się temperatury powietrza do zera. Mieliśmy już w tym jesiennym sezonie śnieg, więc wszystko jest już możliwe.
  
Odcień 005 Even Ivory jest naprawdę jaśniuteńki. Wiem, że wiele z Was jest bladzioszkami – tak jak ja i szuka idealnego jasnego podkładu, który nie wpada w róż. Even Skin Tone właśnie taki jest. Idealny dla mojego odcienia skóry. Jasny podkład w bardzo delikatnej ciepłej tonacji. W dodatku sam fakty tego, że podkład ma gęstą konsystencje obiecuję nam dobre krycie niedoskonałości a co za tym idzie wyrównany koloryt buźki i nieskazitelną cerę. Która z nas o tym nie marzy?


Podobne posty

Napisz komentarz