Zobacz moją opinię tuż przed premierą! Korektor w płynie Camouflagejuż Catrice -porównanie

Autor: Basia Smoter
Jako przyjaciółka firmy Catrice miałam przyjemność dostać do testów korektor w płynie Camouflage przed premierą sklepową. Podobno możecie go już kupić w 5 Rossmanach w Polsce, a od września będą w Hebe, Tesco i drogeriach detalicznych. Więc jeśli jesteście ciekawe czy jest tak samo genialny jak kultowy podkład korygujący w kremie czyli słynny Camouflage Cream Catrice –  zapraszam dalej.
  
“Cienie pod oczami, niedoskonałości i zaczerwienienia to pieśń przeszłości – nowy korektor w płynie oferuje optymalne krycie i pielęgnację. Płynny korektor jest mocno napigmentowany, wodoodporny i trwały. Zaopatrzony w praktyczny aplikator, jest łatwy w użyciu.”
Korektor w płynie Camouflage będzie dostępny w dwóch odcieniach. Jasnym 010 Porcellain i ciemniejszym 020 Light Beige. Jak nie trudno się domyślić – moim idealnym towarzyszem jest odcień jaśniejszy. 
  
Korektory te mają bardziej płynną formę niż ich starszy brat w słoiczku. Samo opakowanie i świadomość, że nie trzeba w kosmetyk wkładać palca to już duży plus. Bardziej płynna konsystencja pozawala na zastosowanie korektora nawet pod oczy. Dzięki wysokiej pigmentacji dokładnie zatuszujemy niedoskonałości. Porównanie kolorystyczne korektorów prezentuje się następująco: od góry niezastąpiony Camouflage Cream odcień 010 Ivory, który jest zdecydowanie jednym z lepszych korektorów o ile nie najlepszym jakie możemy zakupić w drogeriach. Struktura i efekt jaki uzyskujemy jest bardzo typowy i porównywalny do profesjonalnych charakteryzatorskich kamuflaży z tym, że ten jest dużo tańszy i ogólnie dostępny, ale skupmy się na nowościach. Poniżej nowa wersja Liquid Camouflage high coverage concealer w odcieniu 020 Light Beige oraz jaśniejszy 010 Porcellain.
  
Korektor w płynie będzie zdecydowanie lepiej współgrał z naszą skórą pod oczami. Przyznam, że krycie ma imponujące. Zresztą sama firma Catrice postawiła sobie wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o krycie niedoskonałości. Kamuflaż ten świetnie sobie radzi z maskowaniem zasinień i zaczerwienień a przy tym wygląda naturalnie. Odcień 010 Porcellain idealnie stapia się z moją skórą i co ważne – korektory te nie ciemnieją na skórze. Jestem bardzo zadowolona z tego nowego korektora w płynie, jest to kolejny kosmetyk bardzo dobrej jakości za przystępną cenę. POLECAM!

Podobne posty

Napisz komentarz