Nowy True Match L’Oréal Paris – znajdź idealny odcień dla siebie

Autor: Basia Smoter
Miałam przyjemność być jedną z pierwszych Polek, które mogły przetestować podkład L’Oréal Paris True Match, który jest numerem 1 w Polsce i na świecie, z nową udoskonaloną formułą. Przyznam, że od pierwszego momentu zrobił on na mnie bardzo pozytywne wrażenie – uwielbiam piękne, wyglądające luksusowo opakowania.

   
Jako, że jestem typowym bladzioszkiem w moje ręcę trafiły 3 odcienie dla jasnej karnacji. I tutaj ciekawostka – najjaśniejszy odcień jest dla mnie za jasny ! WOW to jest naprawdę możliwe 🙂 Dziewczyny z alabastrową cerą wreszcie mogą kupić podkład w odpowiednim odcieniu dla siebie. 

Czym różni się stary podkład True Match od nowego? 

1. Nowe hybrydowe pigmenty dzięki którym podkład jeszcze lepiej dopasowuje się do tonacji skóry. Jest to jeszcze lepsza precyzja kolorystyczna i gwarancja naturalnie wyglądającej skóry. 
2. Podkład wzbogacono w olejki eteryczne. Dzięki nim kosmetyk jeszcze lepiej stapia się ze skórą, zapewnia równomierne wykończenie makijażu podczas bardzo komfortowej aplikacji.
3. Podwyższenie standardu nawilżenia. Nowa kremowa formuła kosmetyków zawiera glicerynę oraz witaminy E i B5. Mówimy więc tu nie tylko o gładkiej i miękkiej skórze podczas gdy mamy na niej podkład ale również o jego pozytywnym działaniu na naszą cerę.
Gama odcieni jest bogata. Możemy wybierać między dziewięcioma kolorami. Cztery odcienie przeznaczone są dla jasnej karnacji, trzy dla średniej i dwa dla ciemnej. Jak na urodę Polek podział idealny.
   
Tutaj od lewej strony odcień N1 Ivory, N2 Vanilla oraz 3R/3C Beige Rose/ Rose Beige. Tak jak wspomniał Ivory jest dla mnie na chwilę obecną za jasny. Moja twarz z lekkim promieniem słońca idealnie prezentuje się w odcieniu Vanilla. A najciemniejszy odcień to totalnie nie mój klimat 🙂 Pewnie go komuś ofiaruję 🙂  
Jeśli szukacie podkładu naprawdę świetnego, nawet w najjaśniejszych odcieniach musicie go przetestować. Idealnie współgra ze skórą przez cały dzień a na twarzy kompletnie go nie czuć. Koloryt buźki idealnie wyrównany. POLECAM !

Podobne posty

Napisz komentarz