Najpiękniejsze zimowe paznokcie – trendy zimowe 2015/2016

Autor: Basia Smoter
Od wczoraj szukam inspiracji na swoje nowe paznokcie, zobaczyłam ich przez dwa dni chyba z milion. Te które mi się najbardziej spodobały możecie zobaczyć właśnie w zestawieniu trendów zimowych 2015/2016 . Zdjęcia pochodzą z aplikacji Instagram. Tam też jestem – obserwujcie (@basiasmoter):)
  

Zima to niewątpliwie okres w którym panuję sezon na świąteczne wzorki, reniferki, śnieżynki i sweterki. Dowolność zdobień przeróżna od tych bardzo na bogato po bardziej skromne. Nie ważne, czy długie czy krótkie paznokcie – ważne aby były równo upiłowane.
 A może by tak do paznokci zimowych podejść z duszą dziecka ? 
      
Najpiękniejsze zimowe paznokcie nie muszą być jakoś szczególnie ozdobione. Wystarczy, że są starannie pomalowane. Można je również ozdobić Topem z drobinkami lub zmatowić 🙂 i też jest pięknie prawda? 
  
Moimi faworytami okazały się również zdobienia z doklejanymi kryształkami i tą piękną śnieżynką 🙂 Jestem ciekawa, które paznokcie podobają się Wam najbardziej?

Podobne posty

4 komentarze

alergikowe 6 stycznia 2016 - 20:18

Na codzień zdecydowanie wybieram gładkie, w jednym kolorze, ewentualnie z jakimiś drobinkami lub mat;)

Odpowiedz
AnitaM 7 stycznia 2016 - 22:31

Te sweterkowe podobają mi się najbardziej:)

Odpowiedz
Murphose 8 stycznia 2016 - 00:53

Ale urocze propozycje, ja jestem wielkim leniem jesli chodzi o te wszystkie wzorki itd 😛

Odpowiedz
Malwina M 12 stycznia 2016 - 15:19

Piękne propozycje, ale większość z nich jest niezwykle pracochłonna. Ja uwielbiam paznokcie i robić i mieć ładnie zrobione. Zimą najbardziej podobają mi się sweterkowe na jasnych kolorach! Pozdrawiam!

Odpowiedz

Napisz komentarz