Kringle Candle, Gorąca Czekolada, Hot Chocolate – zapach dzieciństwa + KONKURS

Autor: Basia Smoter
Przywracać wspomnienia mogą nie tylko zdjęcia czy rozmowy ale i zapachy. Macie taki zapach, który uwalnia w Was dziecko?  Dla mnie jest to zapach gorącego kakaa i bułki z masłem. W taki radosny czas wprowadza mnie moja świeca Kringle Candle o zapachu gorącej czekolady, która pachnie dla mnie właśnie tym magicznym czasem.
   
“Perfekcyjnie skomponowana mieszanka aromatów przyjemnie rozgrzewająca w chłodne wieczory. Otul się głębią i bogactwem zapachu gorących ziaren kakaowca z dodatkiem subtelnej nuty słodyczy.”
O szczególne doznania podczas palenia świecy Kringle Candle, Gorąca Czekolada dba nie tylko aromat gorącej czekolady. Wyczuwamy w nim również bitą śmietanę, kakao w proszku, mleko, cukier oraz wanilię.  Czyli to co zmarzluchy podczas jesiennych wieczorów lubią tak bardzo jak ciepłe puchowe skarpetki i gruby szlafrok. Muszę przyznać, że im zimniejsze wieczory tym bardziej w moim domu robi się magicznie. Świece, ciepłe napoje,  naciągnięte swetry i długie podkolanówki. Dobra książka czy interesujący film pod ciepłym kocem gdy w powietrzu unosi się zapach beztroski zawsze będzie wspominany ze szczególnym sentymentem. Dlatego moi kochani warto celebrować chwilę, nadawać ich piękna i zapachu. Czasami coś niewielkiego potrafi sprawić, że zamykamy oczy i szczerze się uśmiechamy. W moim przypadku iskierką rozpoczynającą szczęście jest właśnie zapach świecy Kringle Candle, Gorąca Czekolada .  
O zaletach świec Kringle Candle mówiłam Wam już przy okazji wpisu z zapachowym odkryciem września, czyli świecą Kringle Candle Ginger Root, Korzeń Imbiru. Jest to również niezwykły zapach, pobudzający zmysły dla ludzi szukających mocnych wrażeń
   
Moja świeca to duży słój, który przez ponad 100 godzin ma mnie przenosić w radosny czas dzieciństwa. Ale uwierzcie, że zapach jest tak trwały i magiczny, że nawet po zgaszeniu świecy jeszcze na długo utrzymuje się w pomieszczeniu. Wiem, że świeczki te mają też mniejsze warianty, są palące się przez 50godzin, 20 godzin i 12 godzin. Dostępne są też woski zapachowe, czyli idealny wariant aby przetestować zapach a jego efektywność to 5 razy po 8godzin. I takie oto moi kochani woski będziecie mogli wygrać w konkursie.

Zasady konkursu:

1) Wybierasz sobie jeden zapach, ze sklepu zapachdomu.pl , który kojarzy Ci się z Twoim dzieciństwem.
2) Wysyłasz mi maila na adres konkursubasi@gmail.com a w nim link do Twojego zapachu dzieciństwa i krótkie uzasadnienie, dlaczego wybrałaś/eś akurat ten zapach.
3) Czekam na Wasze maile do 14 października.
4) Wyniki pojawią się w tym wpisie do 21 października a na wasze adresy będę czekała przez 5 dni od ich ogłoszenia.
5) Wybiorę 3 osoby, do których trafi wosk zapachowy Gorąca Czekolada.
6) Pamiętajcie, że chęci do blogowania dodają obserwatorzy. Więc zapraszam do aktywnego obserwowania bloga, instagrama, dodawania do kręgów i lajkowania na Fanpage.
Mam do Was jeszcze jedną prośbę. W kolumnie po prawej stronie (u góry nad zdjęciami z Instagrama) pojawił się przycisk G+ , kliknijcie w niego tak aby był czerwony 🙂 DZIĘKUJE !

Woski zapachowe lecą do:
-Beat The Boredom

-Karolina Pilarska
-Ola Hidiamond
Czekam na wasze adresy pod mailem basiasmoterblog@gmail.com


Podobne posty

Napisz komentarz