Ampułki do włosów. Czy ampułki na porost włosów działają? Ampułki na wzmocnienie włosów i przeciw wypadaniu włosów.

Autor: Basia Smoter


Ostatnio jest coraz większy zasyp ampułkami do włosów. Są to ampułki przyśpieszające wzrost włosów, wzmacniające włosy, ograniczające wypadanie lub po prostu bardzo odżywcze. Pojawia się zatem pytanie czy ampułki do włosów działają? Jakie ampułki do włosów kupić? Czy wcieranie ampułek w skórę głowy jest bezpieczne? Jak stosować ampułki do włosów?


Ampułki stosuje się na umytą skórę głowy. Zawartość ampułki wciera się w skórę głowy i dzięki temu, że się jej nie spółkuje substancje zawarte w kuracji przez dłuższy czas oddziaływają na naszą skórę głowy i wzmacniają cebulki. Największą rolę odgrywa tutaj wmasowywanie preparatu w skórę.


 


Masaż głowy


Masaż skóry głowy podczas aplikacji ampułki jest bardzo istotny. Pobudza krążenie i przyspiesza wchłanianie substancji do skóry oraz poprawia ukrwienie cebulek włosów – przez co są one zdrowsze i mocniejsze.  


 Czy ampułki do włosów są skuteczne i dają efekty?


Większość ampułek jest przebadana pod względem skuteczności i dają faktyczne efekty. Ampułki do włosów połączone z przyjemnym i dłuższym masażem głowy wpłyną zdecydowanie korzystnie na stan naszych włosów, ograniczając ich wypadanie i przyśpieszając ich wzrost. 


 
Jakie ampułki do włosów kupić? Które ampułki warto używać?


Przetestowałam już masę różnych ampułek i jeszcze nie znalazłam takich które by mi zaszkodziły. Fakt jest jeden – wzmacniają one włosy i sprawiają, że włosy mniej wypadają. Jednak nie wiem czy tu taką role odgrywa ampułka czy masaż skóry głowy 🙂 Na chwilę obecną używam kuracji w ampułkach Skrzyp Polny do włosów bardzo zniszczonych z linii Herbal Care my nature Farmona. 


 

 


 


Dlaczego używam ampułek do włosów? 


Tych ampułek używam z ciekawości. Skrzyp polny jest popularny w dbaniu o piękne włosy. Jest łykany w formie tabletek jako suplementacja. Tutaj w ręce wpadł mi właśnie ekstrakt ze skrzypu polnego w ampułkach, który ma mi zapewnić wyraźne wzmocnienie, zregenerowanie i odżywienie włosów oraz ograniczyć ich podatność na uszkodzenia i wypadanie.    


 

Na drugim miejscu w składnie ampułki mamy sok z aloesu, który intensywnie nawilża i regeneruje, mamy też ekstrakt z żeń-szenia, który wzmacnia włosy i zapewnia im blask oraz kompleks składników botanicznych, który stymuluje wzrost włosów, przedłuża cykl życia włosa i zmniejsza ich wypadanie. Nie powinnam od tego umrzeć 😉


  


Kuracja w ampułkach – cena


Ceny kuracji w ampułkach są różne. Od kilku do kilkudziesięciu złotych za sztukę bądź zestaw. Moja kuracja w ampułkach ze skrzypem polnym będzie kosztowała coś około 15zł za opakowanie – 5szt.


 


Jak często stosować ampułki?


Ampułki stosuje po każdym umyciu głowy czyli 2-3 razy w tygodniu 🙂 Przy regularnym stosowaniu ampułek efekty naprawdę widać i to w miarę szybko. Możemy zaobserwować ograniczenie wypadania włosów, a później cieszyć się nowymi włoskami 🙂 Na pewno włosy są mocniejsze i zdrowsze. 


 


Skrzyp polny opinie


Skrzyp polny i pokrzywa są chyba najpopularniejsze w dbaniu o piękne i mocne włosy, skórę i paznokcie. Są różne wersje – można pić w formie herbatki, można się suplementować i łykać w formie tabletek lub stosować wcierki i właśnie ampułki. Wiadomo – zdrowa dieta jest podstawą bycia w formie i tu nie chodzi tylko o kondycje ale i o stan naszych włosów. Im więcej pochłaniamy natury, tym większe wydobywamy z siebie piękno. A skrzyp polny na włosy, skórę i paznokcie działa cuda – to nie jest tylko moja opinia ale setek dziewczyn “siedzących” w temacie 🙂


   


Czy obcinanie włosów przyspiesza ich wzrost


Darsonval – sposób na wypadające włosy.


   


Podobne posty

Napisz komentarz