CATRICE Mineralny Puder Rozświetlający High Glow – rozświetlacz do twarzy Catrice

Autor: Basia Smoter


Całkiem niedawno odebrałam paczkę z nowościami wiosna/lato 2016 od Catrice. Mineralny puder rozświetlający, który był w przesyłce urzekł mnie do tego stopnia, że stwierdziłam – muszę go Wam szybciutko pokazać. Jest naprawdę wart miejsca na blogu. Więc, jeśli szukacie dobrego rozświetlacza do twarzy lub do podkreślania kości policzkowych, skroni czy dekoltu – zerknijcie na ten puder.    


   


Mineralny Puder Rozświetlający High Glow


Wypiekany Puder Rozświetlający High Glow z minerałami i ultra delikatnymi, odbijającymi światło pigmentami dla świeżego i promiennego wyglądu. Subtelna formuła zapewnia zróżnicowane krycie, które może być zintensyfikowane poprzez wielokrotną aplikację. Może być stosowany jako rozświetlacz do całej twarzy lub do podkreślania kości policzkowych, skroni i dekoltu. Promieniejesz!


  


  
Mineralny Puder Rozświetlający High Glow jest nowością w szafach Catrice na sezon wiosna/lato 2016. Ten rozświetlasz daje efekt pięknej tafli na twarzy, kościach policzkowych, skroniach, dekolcie – czy gdzie tylko zapragniemy go użyć. Jak dla mnie jest idealny przez to, że jest jasny a jego “moc” można łatwo regulować. Ten puder rozświetlający naprawdę tak pięknie podkreśla wypukłości, i nie ma w sobie ani jednej drobnki brokatu, czy jakiś widocznie odznaczających się drobinek. Wygląda bardzo naturalnie i bardzo subtelnie – jest taki mój 🙂  Zdjęcia niestety nie oddają całego uroku pięknej tafli, którą tworzy. Na żywo jest jeszcze bardziej zjawiskowy 🙂 

Cena sugerowana rozświetlacza to około 20,00zł . 


  Podobne posty

Napisz komentarz