Gorące nożyczki, moja opinia po pół roku od strzyżenia gorącymi nożyczkami.

Autor: Basia Smoter


Jak dobrze wiecie, pół roku temu skracałam włosy. Nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt że pierwszy raz w życiu obcinałam włosy gorącymi nożyczkami. Zdecydowałam się na ten zabieg dlatego, że moje włosy bardzo często już za raz po skróceniu i obcięciu końcówek same z siebie się rozdwajały. A przecież nie chce co miesiąc chodzić do fryzjera, ponieważ takim tempem szybciej będę łysa niż, zapuszczę piękne, długie i zdrowe włosy. A to był mój cel na ten rok – zapuścić włosy i zadbać o ich piękny wygląd. W kolejnych wpisach napiszę Wam co robię aby moje włosy rosły szybciej i co faktycznie działa, artykuły te będą szalenie ciekawe więc obserwujcie bloga i sprawdźcie czy lubicie już Basia Smoter Blog na Facebooku – ponieważ jak już doskonale wiecie, to tam informuję Was o każdym nowym wpisie. 


   


  


      Strzyżenie gorącymi nożyczkami opinie


 


To co się wydarzyło od kwietnia, wtedy to zostało mi wykonane Thermocut (obcinanie włosów gorącymi nożyczkami) bardzo, ale to bardzo mnie zaskoczyło. Tak jak wspomniałam wyżej, moje włosy od zawsze charakteryzowały się tym, że praktycznie za raz po wyjściu od fryzjera z podcinania końcówek, te były już rozdwojone. Nawet nie wiecie jak mnie to irytowało. A może wiecie? Może ktoś z Was też tak ma? Tym bardziej, że nie jestem osobą, która na co dzień katuje włosy prostownicą. A moje kosmetyki do włosów to zdecydowanie świadomy, a nie przypadkowy wybór. Dodam jeszcze, że bardzo często są to te produkty z wyższej półki. Moja sytuacja wyglądała tak, że włos sam w sobie był super i nawilżony i odżywiony, a końcówka okropnie poszarpana. 


  


   


Sam pomysł na ten wpis podsumowujący powstał w czystego porównania i trochę z żalu po ostatniej wizycie u fryzjera. O której dobrze wiecie, ponieważ pokazywałam Wam ją na moim prywatnym instagramie – basiasmoter, tak swoją bardzo zachęcam Was do obserwowania mojego profilu i poznania mnie z tej bardziej prywatnej strony. Wróćmy jednak do tematu. Kilka dni temu farbowałam włosy. Kolor sam w sobie wygląda świetnie, naturalnie – tak jak chciałam i jestem zachwycona. Lecz poszłam do fryzjera i zgodziłam się, aby odrobinę skrócił mi końcówki zwykłą maszynką i nożyczkami. I wiece co? Żałuję. Jestem w stanie Wam powiedzieć, że przez ten cały czas – pół roku od obcięcia gorącymi nożyczkami moje końcówki były mniej postrzępione niż teraz – kilka dni od tradycyjnego ścięcia. Każde włosy są inne, ale moim cienkim włosom zdecydowanie służy cięcie gorącymi nożyczkami, a ja z niecierpliwością wyczekuję jak któryś fryzjer z mojej okolicy zakupi sobie takie nożyczki do swojego salonu. Mam nadzieję, że już niedługo ni będę musiała na takie cięcie pozjeżdżać do Krakowa. I wcale bym się nie obraziła, gdyby w salonie w którym miałam teraz farbowane włosy wprowadziliby tą usługę. Jeśli chcecie poznać więcej informacji o strzyżeniu gorącymi nożyczkami to zachęcam Was do zerknięcia na wpis – Strzyżenie gorącymi nożyczkami – wystarczy, że klikniecie. Tam opisałam, jak wyglądała strzyżenie gorącymi nożyczkami, jaka jest cena, oraz pokazałam efekty. Tak teraz patrzę na te zdjęcia i przez to pół roku dosyć sporo mi tych włosów urosło. 


   


  


Jestem szalenie ciekawa, czy któraś z Was obcinała włosy gorącymi nożyczkami? Jakie są Wasze opinie o thermocut? Ja już teraz wiem w stu procentach, że kolejne strzyżenie jakie będzie wykonane na moich włosach będzie wykonane gorącymi nożyczkami. To zdecydowanie służy moim włosom. Dlatego jeśli tak jak ja macie skłonność do rozdwajających się końcówek – nieraz naprawdę dzieje się to samoistnie – ze szczerego serca polecam Wam ten zabieg.  A już teraz przygotowuje dla Was nowe wpisy: o tym co robić aby włosy były błyszczące i się nie puszyły. Do zobaczenia, Wasza Basia


 


 Możesz jeszcze zerknąć tutaj:


> Napój który w naturalny sposób przyśpiesza wzrost włosów.


> Keratynowe prostowanie włosów w domu. Efekty i instrukcja krok po kroku.


> Modne kolory włosów, które podobają mi się najbardziej.


> Płukanka z ryżu na włosy – efekty.


> Prosty i szybki przepis na mleko migdałowe.

Podobne posty

Napisz komentarz