Jak skleić złamanego paznokcia – sposób na wzmocnienie łamiących się paznokci. Revital Base Fiber NEONAIL.

Autor: Basia Smoter

W życiu każdej kobiety przychodzi ten czas. Moment, gdy uświadamia sobie, że jej paznokieć jest pęknięty, albo co gorsza złamany. Tak, złamany paznokieć to powszechny problem. Mi też się to ostatnio przydarzyło. A wszystko zaczęło się tak: miałam bardzo mało czasu i wiedziałam, że moje paznokcie muszę zrobić „na raty”. Więc jednego dnia usunęłam hybrydy z paznokci, a następnego dnia miałam robić pazurki na nowo. Niestety nie miałam czasu i trach. Paznokieć przy sprzątaniu zaczął się łamać. Moja anemia mi w życiu nie pomaga :/. Ale chcę Wam powiedzieć dziś co robić by paznokcie były mocniejsze i się nie łamały. Pokaże Wam też super bazę. Produkt, która scala moje uszkodzenia w paznokciu i daje możliwość przedłużenia paznokcia nawet o 7milimetrów.

NEONAIL Revital Base Fiber

Powiem Ci szczerze, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Uwielbiam tą bazę już od momenty pierwszej aplikacji. Jest lekko gęsta, ale idealnie rozprowadza się na paznokciach. Mogę pokusić się nawet o sformułowanie, że sama się układa. Dodatkowo przekonuje mnie do niej fakt, że zawsze miałam kruche paznokcie a odkąd używam hybryd i właśnie bazy Revital Base Fiber to paznokcie są wyraźnie mocniejsze i nie da się – przynajmniej ja nie jestem w stanie ich uszkodzić 🙂 . Moim faworytem jest biała baza z milionem połyskujących drobinek. Niczym śnieg, mieniący się w blasku słońca… wiecie co? Chce już magicznych świąt… Jeśli śledzicie mnie na instagramie to doskonale wiecie, że jest na co czekać – szczególnie gdy tak jak ja lubicie nowinki kosmetyczne, piękne paznokcie i dobrą zabawę. W tym toku NEONAIL wyprodukował pierwszy na rynku lakierów hybrydowych kalendarz adwentowy – jest jeszcze dostępny więc spokojnie możecie go kupić na ich stronie internetowej. Jestem przekonana, że zachwyci niejedną z Was. Będzie to też genialny pomysł na prezent 🙂 .

Cudowny prawda? Wielki i przepełniony magią. Ale wróćmy do bazy, która ratuje kruche paznokcie. To ona jest bohaterką tego wpisu i to zasłużoną.

jaką bazę pod hybrydy kupić

Czym skleić złamanego paznokcia?

Jak dobrze już wiesz, ja ostatnio sklejam bazą Revital Base Fiber NEONAIL. Jestem nią oczarowana. Uwielbiam ją i jest to moim zdaniem jedna z lepszych baz pod lakier hybrydowy. Ale nie tylko pod lakier hybrydowy. Ma takie piękne kolory – zresztą ostatnio była premiera nowych odcieni tej bazy. Dlaczego to jest takie fajne? Ponieważ możecie ją używać samodzielnie nakładając na nią odrazu top. I tak stworzyć prosty, szybki i trwały manicure. Tutaj pozwolę sobie wkleić Wam instrukcję ze strony NEONAIL – jak używać samodzielnie bazy Revital Base Fiber.

  1. Delikatnie zmatowić paznokieć polerką, usunąć powstały pył, następnie przemyć Nail Cleanerem.
  2. Na przygotowaną płytkę paznokcia nałożyć primer*, a następnie zaaplikować cienką warstwę Revital Base Fiber, utwardzić w lampie LED/UV według tabeli.
  3. Nałożyć drugą, nieco grubszą warstwę na naturalny paznokieć oraz na szablon ( jeśli decydujemy się na przedłużenie). Całość utwardzić w lampie LED/UV według tabeli. Dla uzyskania właściwej budowy paznokcia czynność należy powtórzyć.
  4. Po utwardzeniu, zdjąć delikatnie szablon a paznokcie należy wyrównać pilnikiem o gradacji 180. Usunąć powstały pył, następnie przemyć wacikiem nasączonym Nail Cleanerem.
  5. Na zakończenie aplikujemy cienką warstwę Topu Hard, utwardzić w lampie LED/UV według tabeli. Po utwardzeniu przemywamy Nail Cleanerem warstwę lepką.
    6.W celu ściągnięcia z paznokci lakiero – żelu, należy zmatowić blokiem polerskim błyszczącą warstwę, następnie zastosować Aceton lub Frezarkę.

 

Revital Base Fiber NEONAIL

Bazę tą też można używać pod lakier hybrydowy. Można nią nie tylko wzmacniać paznokcie, ale i je przedłużać. Te wszystkie informację znajdziecie na stronie NEONAIL. A ja prywatnie bardzo się cieszę, że jest baza, która jest właśnie dedykowana paznokciom ze skłonnością do łamania się. Bo wiesz, nie jest problemem dobór produktów dla kobiet które z natury mają piękną i twardą płytkę paznokcia. Problem pojawia się wtedy gdy z jakiś powodów kobiecie kruszą się i łamią jej paznokcie. A ta baza daje radę nawet na słabych paznokciach i to przetestowałam 🙂 . Dodatkowo ma piękne kolory. Można na nią nałożyć lakier hybrydowy – ale nie trzeba. Ważne by nie zapomnieć utrwalić jej topem – tak jak jest to w instrukcji . A fakt, że do bazy zostały dorzucone witaminy – E i B1 oraz wapnia sprawia, że ta baza nie jest tylko taflą na naszych paznokciach stanowiąca ochronę przed uszkodzeniami – jest to niewątpliwie jej zasługa – ale przede wszystkim poprawia kondycję paznokci. I takie działanie sprawia, że jest ona niezastąpiona przy nadbudowywaniu i przedłużaniu paznokci – szczególnie tych z natury kruchych oraz po uszkodzeniach. Polecam ją też osobą, które chcą zapuścić swoje paznokcie, a wcześniej nie były wstanie tego zrobić bo wiecznie się im kruszyły i łamały.

Buziaki i do zobaczenia w kolejnych wpisach oraz na moim prywatnym instagramie (@basiasmoter)

baza do łamiących się paznokci

Podobne posty

Napisz komentarz