Książka Eat Pretty Every Day – rób codziennie jedną rzecz, która doda Ci blasku

Autor: Basia Smoter


Jeśli są tu osoby, które obserwują mnie na instagramie to wiecie, że oprócz tego, że bardzo często dostaje kosmetyki, które de facto pokazuje w relacjach, to również trafiają do mnie książki. Ostatnio razem z Olafkiem własnie na instagramie recenzowaliśmy Wam książkę z wierszykami do snu. Dziś natomiast doszłam do wniosku, że opowiem troszkę więcej na blogu o książce: “Eat Pretty Every Day” – rób codziennie jedną rzecz, która doda Ci blasku. Przyznam szczerze, że mimo tego, że jeszcze jej nie przeczytałam – a przewertowałam tylko stroni i przeczytałam wstęp. Jak mogę polecać coś czego jeszcze nie przeczytałam? Już piszę. Zamierzam zacząć czytać tą książkę od pierwszego dnia wiosny, ale już na ten moment jestem nią oczarowana. I przyznam szczerze, że kto do mnie przyjdzie i bierze ją w ręce jest zachwycony pomysłem na książkę. Dlaczego?eat pretty every day


 


 


Eat Pretty Every Day


 


Dlaczego zaczynam czytać od pierwszego dnia wiosny? Ponieważ książka podzielona jest na pory roku i jest tam rozpisany każdy dzień. Spokojnie nie jest to ostry i rygorystyczny opis w stylu: “wstań o 6, idź spać przed 20 i każdego dnia jedź kaszę – a będziesz szczęśliwa”. Idea książki jest bardzo prosta. Każdego dnia robi się malutką rzecz, aby stać się piękniejszą i zdrowszą. Czasami jest to sposób na rozładowanie stresu, a czasami rozpisane letnie dodatki do koktajli. Jest czas na kuchenne inspiracje i na miłość do siebie, na naukę, na to by być szczęśliwą. I ja się z tym zgadzam, że czasami jedna mała i drobna chwila dla samej siebie potrafi nam zrobić świetny dzień.


 
Gdzie kupić książkę Eat Pretty Every Day


 


Cenę i dostępność książki możecie sprawdzić klikając tutaj. Wiem, że to jest kolejna książka Jolene Hart. Ja wcześniejszych nie miałam, nie czytałam, nawet nie przeglądałam. Ale czuję, że tą lukę muszę zapełnić. Dajcie znacz, czy Wy czytałyście jej książki z serii Eat Pretty. Mowa tutaj o Eat Pretty Jedz i bądź piękna, Twój osobisty kalendarz piękna oraz Jedz i bądź piękna. Jak możecie zauważyć te książki są przystępne cenowo i mają piękne okładki. Jeśli je już czytałyście to dajcie mi znać, czy one się między sobą uzupełniają, czy to co jest w nich przedstawione się powtarza? Muszę przyznać, że jestem ich bardzo ciekawa, a Wam z czystym sumieniem zachęcam do zwrócenia uwagę właśnie na tą książkę którą ja posiadam, czyli “Eat Pretty Every Day – rób codziennie jedną rzecz, która doda Ci blasku”. 


 


Dajcie mi znać, czy ciekawią Was takie szybkie wpisy książkowe? Wstawiać więcej takich na bloga, czy ograniczać się do instagrama? A przypominam, że na instagramie znajdziecie mnie jako basiasmoter. Poniżej wstawiam Wam kilka zdjęć książki. Buziaki i do zobaczenia, Wasza Basia.
  

eat pretty every day ksiżk Jolene Hart


 

eat pretty every day opinie
 
rób codziennie jedną rzecz która doda Ci blasku 


 


 
Podobne posty

Napisz komentarz