Lakier hybrydowy świecący w ciemności. Lakier hybrydowy ChiodoPRO Iluminous – HIT

Autor: Basia Smoter


Paznokcie świecące w ciemności to HIT. Kiedy dowiedziałam, się że ChiodoPRO wprowadziło na rynek lakiery hybrydowe świecące w ciemności wiedziałam, że muszę je mieć i Wam pokazać. Takie paznokcie okażą się świetne na lato i dla osób prowadzących imprezowy tryb życia – jak dla mnie to strzał w dziesiątkę. Marka ChiodoPRO po raz kolejny połączyła genialną jakość z najmodniejszymi trendami. Pisząc ten wpis właśnie wchodzę, na Fanpage marki i widzę, informacje o kolejnych nowościach – pyłkach świecących w ciemności. Ale o nich się jeszcze nie wypowiem, ponieważ najzwyczajniej w świecie ich jeszcze nie wypróbowałam. Przetestować je dla Was? świecące paznokcie

   Lakier hybrydowy ChiodoPRO Iluminous


 


Może zacznę od ogólnej charakterystyki tych lakierów. Nie są to lakiery tak bardzo kryjące jak pozostałe lakiery z linii ChiodoPRO Soft, czy te z najnowszej linii lakierów hybrydowych sygnowanych przez Edytę Górniak –  które mają świetne krycie. Nakładamy je na kolor bazowy i tą opcję bardziej polecam, niż nakładanie np samych dwóch warstw lakierów Iluminious. Co to znaczy nakładamy na kolor bazowy? Gdy np chcę mieć żółte, świecące paznokcie to po nałożeniu i utwardzeniu bazy w pierwszej kolejności nakładam żółty lakier hybrydowy, np ten śliczny lemon sorbet, utwardzamy w lampie i nakładamy świecący Lime Twist. Utwardzamy i dalsza część hybryd wykonywana jest już tradycyjnie: TOP, ewentualne zdobienia itd.  


  paznokcie świecące w ciemności

 


 


W kolekcji Iluminious jeśli się nie mylę jest 13 odcieni pięknych, żywych, najmodniejszych letnich kolorów. Serie tą posiadam w całości, więc już Wam pokazuje kolorki. Najwięcej jest odcieni pomarańczowych. Zresztą zobaczcie same. 


  

lakier hybrydowy pomarańczowychiodopro opinie
lakiery hybrydowe chiodopro
hybrydy chiodopro
lakier hybrydowy świecący w ciemności

 


Jak widzicie jest w czym wybierać. Można zdecydować się na wszystkie paznokcie świecące. Lub zrobić np dwa paznokcie serią Iluminous, oraz zaszaleć ze zdobnictwem wykorzystując lakiery właśnie tej serii. Ale z pewnością pamiętacie mój ostatni wpis o tym jak wykonać najmodniejsze w tym sezonie zdobienie krok po kroku na podstawie paznokci, które zostały mi wykonane, a jeśli nie to zerknijcie do linku, który podałam. Jak możecie zauważyć na moich paznokciach są już odrosty. Już będzie chyba trzeci tydzień odkąd je nosze i przyznam szczerze, że trzymają się świetnie. Zresztą tak jak poprzednie, które miałam wykonane właśnie hybrydami ChiodoPRO. Ale dlaczego to podkreślam? Ponieważ efekt świecenia w ciemności w dalszym ciągu się utrzymuje. To nie jest coś co mija z czasem noszenia. Lakiery te świecą też w świetle UV – więc z pewnością zrobią szał na wakacyjnych imprezach. 


   

Aby było Wam łatwo rozpoznać numerki lakierów na wzorniku. wszystko Wam ładnie rozpisze. Jaki kolor kolekcji Iluminous nałożyłam na jaki odcień lakieru hybrydowego ChiodoPRO. Zaczynamy od góry: 766 Electro na 701 Pale Pink, 761 Sex On The Beach na 700 Hello LA, 760 Up All Night na 707 Where’s My Bikini?, 765 Party On na 238 Bright ilumination, 757 Sunrise na 198 Eletric summer, 756 Feel The Beat na 703 Kiss The Sun, 754 No Joke na 214 Perfect pink, 755 Mojito na 213 Mystical Girl, 758 Margherita na 714 Into the Mint, 762 Lime Twist na 189 Lemon Sorbet, 764 Sky is the Limit na 705 Too Hot!, 759 Scandalicious na 708 Candy Shop i 768 Marine na 713 Sea and Sky.świecący lakier do paznokci

 

lakiery hybrydowe


 


 


Dajcie mi znać, które połączenie kolorów spodobało się Wam najbardziej. I czy zdecydowałybyście się na paznokci świecące w ciemności? Jak dla mnie to wielki HIT. W tym tygodniu odebrałam czyściutkie wzorniki, więc bądźcie przygotowane na porcje pięknych zdobień paznokciowych krok po kroku. Jeśli nie chcecie tego przegapić, tak samo jak innych nowinek i trendów branży paznokciowej polecam obserwować bloga i polubić Basia Smoter Blog na Facebooku. Tam informuję o każdym nowym wpisie na blogu. Buziaki i do zobaczenia, Wasza Basia. 

lakier hybrydowy świecący w ciemności


 


Podobne posty

Napisz komentarz