Mój pierwszy raz w Gdyni. See Bloggers – dlaczego tam byłam? Warsztaty w których brałam udział. Test Switch Alpha 12.

Autor: Basia Smoter


Jak zdążyliście zauważyć obserwując mój Instagram, Fanpage czy Snapchat(basiasmoter) spędziłam weekend w Gdyni. Byłam uczestniczką See Bloggers. Przyznam szczerze, że w tamtym roku też chciałam jechać ale odwlekałam zapisy – bo teraz nie mam czasu, może później, teraz mi niewygodnie bo jestem na telefonie – milion wymówek aż końcem końców o rejestracji przypomniałam sobie gdy te osoby co dostały się na imprezę informowały o tym wszem i wobec. Rejestracje do tej edycji See Bloggers też przegapiłam, ale zgłosiłam się do dodatkowej rejestracji i stało się. Zostałam zaproszona na najlepszą tego typu imprezę. 


 


 
  


See Bloggers, dlaczego tam pojechałam?


 


Pojechałam tam po wiedzę. Słuchajcie – genialne wykłady: Kasi Ogórek – które dały mi do myślenia, że może warto opuścić blogspota i Elizy Wydrych – podziwiam ją za to jak ona ma całą kwestię marketingu ogarniętą – naprawdę jest się od kogo uczyć. Mało tego, jak wiecie wprowadziłam się wreszcie do mieszkania i co za tym idzie: mam swoją kuchnie – ale nie potrafię gotować :). Zapisałam się na warsztaty kulinarne i juuuuhu  – pstrąg mi nie straszny 🙂 Paneli tematycznych było sporo i każdy znalazł tam coś dla siebie. Byłam również w strefie YouTube – dlaczego? Na razie.. Ci…. 😉 


  


  Plaża w Gdyni


 


To w tej plaży mimo tego, że było tak szaro się zakochałam. Chciałam widzieć wschód i zachód słońca – ale niestety nic przez chmury się nie przebijało. Ale znalazłam oazę spokoju. Miejsce w którym mogłabym siedzieć godzinami i się wyciszać. To będzie moje miejsce do którego z pewnością będę nie raz wracała 🙂 


 

 


  Acer Switch Alpha 12 – test urządzenia, opinie


  


Byłam w gronie wybranych. Nie tylko dlatego, że byłam jednym z pośród 1000 najlepszych twórców internetowych, którzy brali udział w imprezie. Nie tylko dlatego, że spośród 1000 twórców internetowych stałam się jedną z 10 osób, które brały udział w warsztatach przygotowanych przez Apart. Ale również dlatego, że dostałam do testów urządzenie 2 w 1 od Acer. Co to jest? To jest piękny, szybko śmigający z baterią, która wytrzymuje długie godziny ciężkiej pracy laptopo-tablet. Czyli tablet, do którego podpinamy klawiaturę a dodatkowo ma on wielką pamięć gotową pomieścić lata pracy. Zakochałam się, nie ma co go porównywać do mojego już zasłużonego laptopa, którego nigdy w życiu bym ze sobą na See Bloggers nie zabrała. Jest taki poręczny, że wrzucam go do torebki, nie muszę się martwić, że padnie w nim bateria – bo ona trzyma faktycznie długo a w dodatku ten wygląd. Chce go na zawsze!!! 


  


 


 


See Bloggers, opinie, wrażenia


 
Za See Bloggers stoją ludzie. Stoją organizatorzy, którzy wykonali kawał świetnej roboty. Sponsorzy, dzięki którym za imprezę nie musieliśmy płacić a na atrakcje nie mieliśmy co narzekać oraz uczestnicy. Uczestników było najwięcej, więc to my robiliśmy tam klimat. A jak ten klimat wyszedł? Świetnie ! Wiele pozytywnych osób z energią do nieba. Większość uśmiechnięta. Ale tak naprawdę to organizatorzy nie spali po nocach by wszystko dopiąć na ostatni guzik. Głowili się co i jak załatwić. Mnożyli i dzielili. Naprawdę świetnie Wam to wyszło. Cieszę się bardzo że mogłam z Wami tam być 🙂 Obiecuję zapisów na kolejną edycję nie odwlekać. Ściskam Was Wszystkich mocno ! Dziękuje za taki wspaniały i intensywny weekend 🙂 Opłacało się spędzić ponad 20 godzin w autobusie aby brać udział w tak świetnie zorganizowanej imprezie, gdzie dosłownie z każdym ma się mnóstwo tematów do rozmów – nie ważne że pierwszy raz widzicie się na oczy.


 


   


Podobne posty

Napisz komentarz