Niebieskie lakiery hybrydowe – idealne na lato i nie tylko. ChiodoPRO Sun&Sea.

Autor: Basia Smoter
Niebieskie lakiery hybrydowe są HITEM tego sezonu. Niebieskie paznokcie zobaczysz u najlepszych stylistek paznokci. Dlatego bardzo się ciszę, że w letniej kolekcji Sun&Sea ChiodoPRO sygnowanej przez Edytę Górniak pojawiło się aż tyle niebieskich odcieni. Ja tą kolekcję dostałam wczoraj i od razu stwierdziłam, że muszę Wam ją pokazać. Zaznaczę tylko, że odcienie niebieskiego “Sea” to połowa tej linii. Drugą część “Sun” pokażę Wam w kolejnym wpisie. Od razu zaznaczę, że bardzo mi się podoba, że w tej kolekcji naklejki na lakierach praktycznie idealnie odzwierciedlają kolor w buteleczce.
   

    
Sun & Sea ChiodoPRO. 

W tym momencie chciałam Wam podlinkować tą kolekcję i zauważyłam, że jest teraz w promocji. Więc, szybciutko póki promocja trwa polecam kliknąć w link i zrobić zakupy. A ja już teraz pokaże Wam pierwszą część kolekcji Sun&Sea od ChiodoPRO. 


     


 

opinie o lakierach hybrydowych chiodopro

  


hybrydy Edyty Górniak


  


 
Może zaczniemy od jaśniutkich, wręcz takich miętowych kolorów. By później przejść w coraz głębsze, aż granatowe tony. Bardzo starałam się by na zdjęciach odcień był identyczny jak w rzeczywistości mam nadzieję, że mi się udało, ponieważ wbrew pozorom to łatwe nie jest :). Moim pierwszym pomysłem było sfotografować każdy kolorek w taki sposób jak 767, ale żal mi było tych świetnych hybryd marnować :(. 

 767 Sea Breeze


 


 lakier hybrydowy 767 Sea Breeze ChiodoPRO


768 Taste of Jamaica


 


  


768 Taste of Jamaica


769 Blue Ocean Cooler


 

769 Blue Ocean Cooler


 

 
lakier hybrydowy 769 Blue Ocean Cooler   770 Ohana Colada


  

770 Ohana Colada


 


771 Havana Beach


 


  


771 Havana Beach


 


772 Hawaian


   


  772 Hawaian


  773 Mermaid Water


  773 Mermaid Water


 


 774 The Hurricane 


 

774 The Hurricane


 


775 Tropical Storn


 


  775 Tropical Storn


 


    


Tak jak wspomniałam to tylko połowa kolekcji. Drugą połowę najprawdopodobniej pokażę Wam w kolejnym wpisie, więc polecam obserwować bloga i upewnić się, że lubicie Basia Smoter Blog na Facebooku, ponieważ tam informuję Was o każdym nowym wpisie. Przygotuję też dla Was najpiękniejsze zestawienia kolorystyczne dla paznokci ombre. Jesteście gotowe? Więcej w kolejnych wpisach. Przypominam też o kilku innych ciekawych artykułach. Do zobaczenia, Basia.


    

> Proste, szybkie i ładne zdobienie na paznokciach krok po kroku.


> HIT. Lakier hybrydowy świecący w ciemności.


> Zdobienie FashionART krok po kroku.

sun & sea chiodopro


 


chiodopro opinie


 

niebieskie paznokcie hybrydowe

 


 


 


 

Podobne posty

Napisz komentarz