Niebieskie paznokcie – HIT , galeria i zdjęcia. Zdobienia paznokci na wakacje. Najpiękniejsze kobaltowe paznokcie idealne nad morze.

Autor: Basia Smoter


Dziś mam w planach zrobić sobie paznokcie. W sumie to już rano je opiłowałam i przygotowałam a jak Olafek zaśnie to się za nie zabiorę. Szperałam po Instagramie (zapraszam Was do obserwacji mojego profilu @basiasmoter) i znalazłam masę paznokciowychinspiracji. Mój nowy HIT to niebieskie a właściwie kobaltowe i szafirowe paznokcie na których już teraz mogą pojawić się letnie wzory. Zapraszam Was do galerii 🙂 niebieskie paznokcie galeria


 


  

 

Niebieskie paznokcie


Kiedyś wydawało mi się, że niebieskie paznokcie ładnie wyglądają tylko na opalonych dłoniach. Jednak piękny kobalt genialnie prezentuję się na paznokciach bladych dłoni i to bez względu na to czy paznokcie są krótkie czy długie i w jaki sposób są opiłowane.


  


 

niebieskie paznokcie zdjęcia

 


 
Zdobienia paznokci


 


Zdobienia paznokci z wykorzystaniem niebieskiego lakieru lub żelu są śliczne. Genialnie są dla mnie zdobienia z wykorzystaniem stempli jak i odręcznie malowane wzorki na paznokciach. Takie zdobienia paznokci to nieraz małe dzieła sztuki. 


 


 paznokcie zdobienia
wzory na paznokciach
kobaltowe paznokcie
letnie stylizacje paznokci
wakacyjne wzorki na paznokciach
  


 


Kobaltowe paznokcie


 


Ale nie tylko wzorki na paznokciach są śliczne. Jeśli płytka jest starannie opiłowana to nawet jednokolorowe paznokcie prezentują się oszałamiająco. Nie wspominałam Wam jeszcze o tym, ale w mojej kuchni będzie – a właściwie już jest jedna piękna turkusowa ściana. Aż się nie mogę doczekać momentu gdy się wprowadzimy 🙂 Czy tylko ja pokochałam niebieskie paznokcie w tym sezonie? A jeśli już niebieskie to wolicie mocny i wyraźny kobalt czy szlachetny i piękny turkus? 


 


 modne paznokcie wiosna
paznokcie z brokatem
turkusowe paznokcie
kobaltowe paznokcie


  

Poznaj moje inne inspiracje:


Czerwone buty na obcasie. Najbardziej kobiece buty świata.


Fryzury z warkoczem. Warkocz dobierany – galeria, zdjęcia.


Ombre na włosach długich i krótkich. Najpiękniejsze fryzury ombre.


TOP 5 instrukcji nakładania paznokci hybrydowych krok po kroku. 

 
Podobne posty

Napisz komentarz