Wygląd Twoich stóp zdradza Twoją osobowość. O czym świadczy wielkość dużego palca w stopie? Czy to prawda?

Autor: Basia Smoter


W internecie jest masa specjalistów od wszystkiego. Są też specjaliści, którzy są w stanie odkryć Waszą wewnętrzną nieodkrytą dotąd osobowość przez to, że zobaczą Wasze stopy. Bo jeśli jeszcze nie zdajecie sobie sprawy z tego to wygląd i kształt Waszych stóp i palców w stopach jest w stanie zdradzić Wasze największe sekrety Pani w sklepie obuwniczym. I tak moi kochani omówimy sobie to jaki wpływ na Nasz charakter ma wygląd palców w stopach. Być może trzeba, któregoś skrócić o 2cm aby stać się osobą bardziej otwartą;)   


 


 
Pierwsza stopa jest dosyć charakterystyczna. Drugi palec w stopie jest najdłuższy przez to ma ona charakter lekko szpiczasty. To moja lewa stopa – widać to na zdjęciu poniżej. Według specjalistów od wszystkiego jest to stopa grecka. Osoby z taką stopą są bardzo aktywne, pełne entuzjazmu i jednocześnie bardzo narażone na stres. A fakt, że drugi palec jest dłuższy od pierwszego podobno sprawia, że jestem urodzonym przywódcą – to akurat wiedziałam od zawsze 😉 Jestem niczym Napoleon. 


 


 


Przyjrzyjmy się mojej drugiej stopie. Druga moja stopa jest stopą rzymską. Świadczy o tym to, że pierwsze moje palce są różnej długości i leżą blisko siebie. Z wyglądu tej stopy można wywnioskować, że jestem awanturnicza, lubię uczyć się nowych rzeczy i podróżować. Bywam też bardzo dumna. Ale wystarczyłoby mi przedłużyć lekko drugi palec by mieć stopę szpiczastą. Posiadacze stóp szpiczastych – palce ustawione są blisko siebie w wielkości od największego do najmniejszego – są bardzo marzycielscy i pełni sekretów. 


 

  


 

Jest jeszcze jedna stopa, której z racji tego że przeciętny człowiek ma tylko dwie nogi nie posiadam. Stopa kwadratowa, wszystkie palce są tej samej długości a ostatni malutki może być ciut mniejszy. Osoby z taką stopą są analityczne i nie poddają się impulsom. Skrupulatnie kończą to co zaczęły.


 

Teraz pytanie do Was 🙂 Jakie macie stopy? Wierzycie w ekspertów czytających osobowość z rozłożenia palców w stopach? 🙂 


 

Tym tekstem zaczynam nowy cykl na blogu o niezobowiązującej nazwie “Znalezione w internecie”. A jeśli jesteście ciekawi co mam na paznokciach to jest to lakier, który pokazałam Wam w Wiosennych trendach z Mary Kay.


   


 Najmodniejsze kolory paznokci. Wiosna 2016 z Mary Kay.


   

Widzieliście już moje inne wpisy?


Ile bakterii jest na szczotce do włosów? Jak ją czyścić?


Czy ampułki na wzmocnienie włosów działają?


Co to jest darsonwal i jak działa na skórę?


Niebieskie paznokcie, galeria zdjęć. HIT


Przepis na deser z nasion chia. Jak jeść nasiona chia?Podobne posty

Napisz komentarz