Nowość, Kosmetyki Deborah Milano. Mascara pielęgnacyjna, pogrubiająca Lash Creator Volume&Care – efekty i opinie

Autor: Basia Smoter


Przyznam szczerze, że jako blogerka mam to szczęście, że jestem jakby to ująć – rozpieszczana przez różne marki. Nie wszystko co dostaję Wam tutaj, na Facebooku, Instagramie czy Snapchacie (basiasmoter) pokazuję – bo nie wszystko jest warte pokazania. Pokazuję to co przykuje moją uwagę, zaintryguję i przede wszystkim jest genialne. Jak pewnie już zauważyłyście – nie piszę o złych produktach, nie wytykam minusów średnim. Na to szkoda mojego czasu i przede wszystkim waszego 🙂 Idea bloga jest prosta – to co tu widzisz jest warte Twojego czasu i Twoich pieniędzy. I tak jest też z tym tuszem do rzęs od Deborah Milano. 


 


 






Kosmetyki Deborah Milano


 


Być może nigdy wcześniej nie słyszałaś o tej marce. Marka Deborah Milano na polskim rynku jest nowa, ale jest to marka z tradycją i funkcjonuję od 1903 roku. Firma ta zaczynała od produkcji produktów farmaceutycznych, a z biegiem czasu uderzyła w branżę kosmetyczną. Jako wiodąca firma we Włoszech tak bardzo uderzyła w branże kosmetyczną, że ich produkty trafiły do mnie i na polski rynek. 


 





   


Mascara pielęgnacyjna, pogrubiająca Lash Creator Volume&Care


 


Tusz ten jest na tyle genialny, że oprócz nadawania bardzo ładnego i widocznego efektu na rzęsach posiada dodatkową funkcję – dzięki swoim składnikom pielęgnuję i wzmacnia nasze rzęsy. Ogranicza wypadanie rzęs, pogrubia je i przede wszystkim jest testowany oftalmologicznie. Zresztą zobaczcie jak ładnie podkreśla moje rzęsy. Nie używam go jeszcze na tyle, żeby stwierdzić czy ogranicza wypadanie rzęs, ale tą informację z pewnością tu dopiszę. Jedno pewnie – wygląda pięknie, jest trwały i nie podrażnia oczu. POLECAM!. Jak łatwo zauważyć różnica między niepomalowanymi rzęsami a pomalowanymi tuszem do rzęs Deborah Milano jest spora. Ja jestem z tego efektu bardzo zadowolona 🙂  




   




Gdzie można kupić kosmetyki Deborah Milano?


 


Kosmetyki Deborah można kupić w sklepach sieci Kontigo i w Rossmanie w Łodzi, ale świetną wiadomością jest to, że Deborah Milano pracuję nam rozszerzeniem dystrybucji i już w lipcu będziecie mogli te kosmetyki kupić w 100 innych Rossmanach. A ja czekam na dostępność tych kosmetyków online 🙂 Dla ciekawych jeszcze dodatkowa informacja – ten genialny tusz kosztuje 39,99zł. A oto pozostała reprezentacyjna gromadka kosmetyków, którą zresztą mieliście przyjemność dokładnie pooglądać na moim Snapchacie (basiasmoter).  


 




   




Podobne posty

Napisz komentarz