Ombre na włosach długich i krótkich. Ombre blond, rude i kolorowe. Najpiękniejsze fryzury ombre. Ombre w domu.

Autor: Basia Smoter
Farbowanie włosów na “Ombre” od zawsze budziło we mnie zachwyt. Wydaje mi się, że włosy dzięki ombre wyglądają dużo ciekawiej. Jednak ja sama boje się farbować włosy u fryzjera a co dopiero robić ombre w domu. Chodząc po Instagramie (zapraszam Was na mój profil @basiasmoter) znalazłam kilka włosowych inspiracji. I tak oto powstał kolejny wpis z Inspiracjami tym razem najpiękniejsze włosy ombre.

 

Jeśli zdecydowałabym się na ombre, to z pewnością byłoby to blond ombre. Wydaje mi się, że najbardziej pasowałaby do mojej delikatnej urody i wyglądał by najbardziej naturalnie.
  
Ale z drugiej strony ombre z dodatkiem brązu też wygląda bardzo ładnie i ciepło.
   
Najgorsze jest to, że sama nie wiem czy się zdecydować. A gdy czegoś nie jestem pewna na 100% to naprawdę rzadko się za coś biorę. Jednak gdy widzę takie metamorfozy ombre, gdzie prezentuje się fryzura przed i po, tak bardzo chce mi się zmiany.
      
Włosy ombre zdecydowanie ładniej wyglądają. Tylko jeden fakt – włosy u fryzjera zawsze ładnie wyglądają. Zauważyłam, że dziewczyny mające Ombre bardzo często kręcą sobie włosy. Muszę przyznać, że ombre na falach wygląda cudownie i podkreśla pasma.
   
Największy zachwyt budzą we mnie kolorowe włosy. Szalenie mi się podobają, ale nie mam odwagi zrobić sobie zwykłego farbowania włosów a co dopiero zafarbować włosy na takie piękne żywe kolory. Podziwiam <3 Włosy turkusowe i różowe – niczym konik pony – genialne !
    
Jak widzicie do ombre nie trzeba mieć koniecznie długich włosów 🙂 Ombre na krótkich włosach też wygląda cudownie. 
   
Gdy patrze na te fryzury ombre, ciężko jest się na cokolwiek zdecydować. Tak bardzo bym chciała ale…. nie wiem. Dziewczyny, które macie ombre na włosach, powiedzcie mi – czy ombre niszczy włosy? Domyślam się, że tak ale czy to jest bardzo widoczne? Dużo słyszałam o spalonych włosach po ombre itd. Ale przecież działanie chemii na włosy mi nie straszne – w końcu sama w domu robiłam keratynowe prostowanie włosów. A farbowania się boję – chyba jestem trochę dziwna 😉
 Podobne posty

Napisz komentarz