Pokemony na paznokciach. Paznokcie z pokemonami. Pokemonnails – nowy trend w zdobieniu paznokci. Zdjęcia.

Autor: Basia Smoter


Kiedy gra PokemonGo, czyli gra w pokemony na telefonie uzależniła znaczną część społeczeństwa, można było przewidzieć, że pokemony trafią również do innych sfer naszego życia: na koszulki, kubki, power banki, czy paznokcie. Szczególnie ta ostatnia sfera czyli paznokcie z pokemonami nie mogła mi umknąć. Ponieważ momentami takie paznokcie przypominają małe dzieła sztuki. Zresztą same zobaczcie. Jeśli zastanawiacie się jak namalować pokemony na paznokciach, myślę że w tym wpisie znajdziecie wskazówki i inspiracje. Przyszedł czas na Pokemonnails GO . 


 


> Niebieskie paznokcie. HIT – galeria najpiękniejszych paznokci.


> Czy lampa do utwardzania paznokci szkodzi zdrowiu? FAKTY


PolishMountain to jest obrzydliwe – zobacz zdjęcia.


> Szczotkowanie ciała na sucho krok po kroku. Efekty szczotkowania ciała.


> Ampułki na porost włosów. Czy one faktycznie działają?

 

Pokemony na paznokciach – zdobienia paznokci.


 


Zdjęcia paznokci pochodzą z aplikacji instagram. Ja Was serdecznie zapraszam do śledzenia mojego profilu na instagramie – basiasmoter. Jestem również na Facebooku – Basia Smoter Blog – jeśli chcesz być na bieżąco z trendami, nowościami i poradami – musisz polubić. Są kobiety, które lubią tradycyjne paznokcie w jednym kolorze. Są też Panie, które jak widzą zdobienia na paznokciach wpadają w zachwyt. Ten wpis jest zdecydowanie dla miłośniczek wzorków i rysunków na paznokciach oraz pokemonów.


 pokemony na paznokciach
pokemony na paznokciach
paznokcie z pokemonami
paznokcie z pokemonami
paznokcie pokemony
paznokcie zdobienia pokemony
pokemon go na paznokciach
jak zrobić pokemona na paznokciach
pokemonowe paznokcie
pokemony na paznokciach zdjęcia
paznokcie z pokemonami zdjęcia
różne pokemony paznokcie
galeria paznokci pokemony
zdobienia paznokci z pokemonami
pokemonnails

  
Pikachu na paznokciach.


 


Jako dziecko oglądałam bajkę o pokemonach 🙂 Wtedy to pikachu był chyba głównym pokemonem w bajce. W zdobienia również króluje pikachu na paznokciach i wcale mnie to nie dziwi, ponieważ w brew pozorom motyw pikachu jest bardzo łatwo odtworzyć. Jak zrobić pikachu na paznokciach?Same zobaczcie, praktycznie wystarczy żółty i czarny lakier do paznokci i troszkę skupienia. Pikachu krok po kroku na paznokciach to na początku żółta plama, a później powstaje czarny obrys. To co pika pika? 🙂


 jak namalować pikachu na paznokciach
paznokcie z pikachu
pikachu na paznokciach
paznokcie zdobienia pikachu
    

Pokeball na paznokciach.


 


Wiecie, że teraz mnóstwo ludzi szuka power banków w kształcie pokeballa? Muszę przyznać, że to fajny gadżet, mi pokeballa przypomina mój czerwony Eos, którego dostałam ostatnio w paczce z prezentami od polskiego Eos Teamu, mogliście zobaczyć go na zdjęciu na Fanpage Basia Smoter Blog – tam zawsze są jakieś newsy, więc wpadajcie lajkujcie i zostańcie ze mną:) A jeśli nie wiesz gdzie kupić power bank w kształcie powerbolla podpowiadam – sprawdź allegro 😉


 

pokeball na paznokciach
pokeball power bank
pokeball na paznokciach zdjęcia


    


 


Jak namalować pokemony na paznokciach?


 


Pokemony na paznokciach krok po kroku. Krótką instrukcję na temat tego jak namalować pokemony na paznokciach przedstawiają poniższe zdjęcia. A czy Ty masz już swoje pokemony? Ja przyznam szczerze, że nawet tej aplikacji sobie nie instalowałam. Nie wiem, nie pociąga mnie to – chyba już jestem za stara, ale jestem ciekawa czy Wy – moi czytelnicy gracie w pokemony? Ile czasu dziennie na tą aplikacje poświęcacie?


 jak namalowac pokemony na paznokciach
pokemony na paznokciach krok po kroku


 Podobne posty

Napisz komentarz