Co to jest Snapchat? Cała prawda o Snapchacie. Kto tam nagrywa i dlaczego? Jak wygląda mój profil – basiasmoter na snapchacie.

Autor: Basia Smoter


Co to jest Snapchat? Snapchat to bardzo prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca dzielić się na bieżąco ze znajomymi lub obserwatorami tym co się aktualnie u nas dzieje. Cały myk aplikacji polega na tym, że wszystkie informacje znikają odbiorcom po 24godzinach. Czyli po całym dniu. Jeśli masz Snapachat na początku zaobserwuj mój profil – basiasmoter. I co widzisz? Niewiele. Czasami NIC, czasami kilka sekund. Dlaczego? 
 


 


 


Jak działa Snapchat?


 


Snapchat tak jak telewizja marnuje Twój czas. Nie wiem – czy w tym momencie zostanę przez wielu zlinczowana, czy za chwilę? Ja nie widzę sensu w nagrywaniu czegokolwiek na snapchacie, ponieważ wiem, że to jest ulotne tak jak chwile – jak czas – jak 24godziny. Po co mam się produkować i dokumentować tam fakty z życia, pokazywać co jem, co czytam, jak przebiegają najpiękniejsze chwile mojego życia skoro to i tak za chwilkę zniknie. Wolę nagrać vloga i wrzucić na YouTuba, Facebooka czy choćby Instagram. Przynajmniej owoce mojej pracy będą bardziej dostępne. Film zobaczy więcej osób, a samo nagranie stanie się dla mnie swego rodzaju pamiątką – nie tylko na 24godziny ale może na całe życie. Wczoraj byliśmy w ZOO. Było świetnie ! Cudowne pingwiny mogliście zobaczyć zarówno na moim Instagramie (basiasmoter), Fan Page (Basia Smoter Blog) i Snapchacie (basiasmoter)  – no właśnie snpachacie. Czasami tam bywam, ale nie zobaczysz tam jak smaruje kanapki z dżemem, jak sikam czy ubieram buty. Ponieważ ja nie widzę sensu. Nie widzę sensu na poświęcenie swojego czasu na coś co i tak za chwilkę zniknie. Wczorajsze zdjęcie na Snapchacie zobaczyło ponad 1 200 osób. Za chwilkę  o tym zapomną, za chwilkę ja o tym zapomnę. Na Instagramie i Fanpage – te piękne zdjęcia będą istniały dalej i będą swego rodzaju pamiątką. Równie dobrze mogłabym powiedzieć Wam to wszystko na Snapchacie, ale wole napisać tutaj. Dlaczego? Bo treści na Snapchacie nie znajdziesz w Google. Bo tam nie jestem w stanie podzielić się moją opinią z taką dużą ilością ludzi jak na blogu – a ten wpis będzie na blogu do momentu, kiedy ja będę chciała żeby był.


 Jak dodać efekty na Snapchacie?


 


Naprawdę chcesz dodać efekty na Snapchacie? Filtry i maski, mordki psów i wianki księżniczki? Ideą Snapchata było chyba faktyczne pokazywanie realiów. Takie prywatne reality show i czasami jest to naprawdę show trwając ponad godzinę dziennie i ta myśl, że muszę wyciągnąć telefon i już teraz nagrać Snapa, a za chwilkę będę miała zimny obiad – to nie dla mnie 🙂 Nie dla mnie jest też siedzenie przed lustrem i nagrywanie się, oraz strojenie minek. 


 
Jak zainstalować Snpachat? Czy warto? Plusy aplikacji Snapchat


 


Ale oczywiście ta aplikacja ma swoje plusy. I tu nie chodzi o plusy tego, że widzę 50dziubków dziennie i milion osób z filtrem pieska wyginających się wdzięcznie przed lustrem. Mogę zobaczyć cudowne miejsca, których normalnie bym nie zobaczyła – i to jest dla mnie jedyny plus snapchata. Mogę zobaczyć miejsca i wydarzenia. A mój profil na Snapchacie (basiasmoter)? Jest i będzie i serdecznie Was na niego zapraszam, ponieważ nie spamuje tam treściami a pojedynczymi fajnymi momentami – więc możecie być spokojni – nie ściągnę Wam wiele z transferu i z baterii ze smartphona, bo jeśli macie już zainstalowany snapchat na swoich urządzeniach, to z pewnością zdążyliście zauważyć, że co jak co ale baterię i transfer Snapchat pochłania jak mało która aplikacja.  Oczywiście jeśli się ze mną zgadzasz udostępnij link do wpisu dalej a ja zachęcam do polubienia Basia Smoter Blog na Facebooku i obserwowania mojego profilu na Instragramie – basiasmoter. > Depilacja brazylijska. Jak wygląda depilacja woskiem miejsc intymnych u kosmetyczki?


> Lampa LED do utwardzania paznokci. Zobacz jaką ja polecam i dlaczego akurat tą? 


> Rozdwojone końcówki. Czy po przycięciu włosów, włosy szybciej rosną?


> Co to jest Anemia? Kto może być chory na anemie?


> Niebieskie paznokcie.  Wakacyjny HIT. Galeria zdjęć.


 

Podobne posty

Napisz komentarz