Prezenty na gwiazdkę dla małego dziecka. Pierwsze pomysły jakie przychodzą mi na myśl.

Autor: Basia Smoter


Ostatnio rola Matki Polki to chyba jedyna rola, która mi wychodzi – mniej lub bardziej, ale wychodzi. Dlatego postanowiłam, że może czas napisać poradnik prezentowy dla osób, które chcą kupić jakiś fajny prezent małym dzieciakom. Dużym jest troszkę łatwiej, ponieważ potrafią sprecyzować swoje marzenia i oczekiwania. Np taki duży tor hot wheelshulajnoga Scootandride czy zestaw super zings. przy obecnych trendach będzie idealny. Tutaj akurat mam jako mama 7 lata ocenę z punktu widzenia chłopca. Natomiast poniżej, umówmy się na takie TOP 20 prezentów dla malucha. Ok ? 🙂

preznety dla małego dziecka


 


Małe dzieciaki to ciągłe ząbkowanie. Tak to jest przynajmniej u nas. Rynek gryzaków i zabawek masujących opuchnięte dziąsełka jest bardzo duży i jest w czym przebierać. Postanowiłam jednak pokazać Wam kilka produktów, które mamy i bardzo Nelka lubi. Genialnie się spiszą tutaj nasze nowe gryzaki – odkrycie z marki Lilliputiens – my mamy ten i ten. Nie dość, że spełniają swoją funkcję to jeszcze są ładne. Pod kątem gryzaków super się sprawdza u nas niezastąpiony od zawsze Fisher Price. Ostatnio mogłyście zobaczyć u nas ten zestaw kluczy – jest super.


 


 prezent dla dziecka na gwiazdkę
   


  


Kolejnym punktem wycieczki po prezentach dla dzieciaczka są książki. Nela je uwielbia. Zarówno takie do czytania, jak i grające czy, działające na pobudzanie sensoryczne. Super są wszelkie książeczki z pacynkami i te, które pozwalają dziecku wykonywać określone czynności. Moim odkryciem będą tutaj książeczki Lilliputiens , oraz np książeczka sensoryczno – manipulacyjna wiejska zagroda. A jeśli rozwijamy wszelkie zdolności manualne to świetnym prezentem będą różnego rodzaju sortery. Np ten z Dumel Discovery, lub ten wielki zestaw sensoryczny.
  
Pokażę Wam też kilka pozycji, które zachwycają moje dziecko. Pierwsza to Linkimals z Fisher Price – jedno wielkie WOW. Ogólnie Fisher Price ma bardzo fajną linie melodyjną, ale te zwierzątka są świetne. Super jest to, że one ze sobą współgrają. Możecie sobie wyobrazić moje zdziwienie, gdy włączamy leniwca a tu nagle zarówno łoś jak i lama witają się z nami radosnym “cześć” :). Naprawdę super sprawa. 


    


Kolejny Hit to już pokazywany u mnie wielokrotnie jelonek, a właściwie sarenka z Janod. Nie dość, że piękna i stylowa, to jeszcze genialnie uczy koordynacji i rozwija dziecko.  Jeśli natomiast chcecie kupić coś super i bardzo przydatnego nie tyle dziecku, co mamie to polecam Wam gorąco chyba najbardziej kompaktową, a przy tym stylową spacerówkę Zerknijcie na ten model z Chicco Miinimo 2– ja ją miałam podczas naszego wyjazdu do Gdańska – zajmuje bardzo mało miejsca, a przy tym super wygląda i bardzo dobrze się prowadzi. 


  


Nie zapomnijmy też o wszelkich przytulankach. Miś okazujący uczucia z Chicco, czy ta lama rośnij ze mną Fisher Price spiszą się idealnie w tej sferze.
  


Jeśli prezent ma się okazać praktyczny, to warto zdecydować się na coś na co i tak mama musiałaby wydać pieniążki. Jakiś super zestaw sztućcy  na spacer, nowa pelerynka do jedzenia, czy zestaw słoiczków – jeśli wiemy, że mama dziecka kupuje gotowe produkty dla maleństwa. 
I to na razie byłoby na t yle. Jeśli mi się o czymś przypomni to postaram się coś tutaj dopisać, ale najlepiej, upewnijcie się, że obserwujecie mnie na instagramie – basiasmoter. Tam bardzo często pokazuję super zabawki i gadżety dla dzieci. Buziaki i do zobaczenia, Wasza Basia. 


 

linkimals opinie leniwiec
  
Podobne posty

Napisz komentarz