Proste, szybkie i ładne zdobienia na paznokciach. Mój wzornik ChiodoPRO.

Autor: Basia Smoter


Z lakierami hybrydowymi ChiodoPRO rozpoczęłam przygodę trzy miesiące temu. Przez ten czas mogliście zobaczyć na blogu m.in. moją kolekcje lakierów hybrydowych świecących w ciemności – Iluminous, ChiodoPRO. Jeśli jeszcze ich nie widzieliście to kliknijcie tutaj. Pokazywałam Wam też jak łatwymi kroczkami zrobić piękną laleczkę na paznokciach <klik>, a dziś przyszła pora na równie proste zdobienia, które bez problemu wykonacie same w domu. Nawet jeśli nie macie zdolności manualnych. Jest szybko, prosto i efektownie – czyli tak jak lubimy najbardziej.lakier hybrydowy proste zdobienia


 


 


Proste zdobienie na hybrydach.


 


Nie ma nic prostszego, niż zrobienie kropek i kresek na paznokciu. Do zrobienia kresek potrzebujesz cienkiego pędzelka, kupisz go już za kilka złotych. Kropki wyjdą świetnie przy pomocy sondy, szpilki lub końcówki patyczka do odpychania skórek. Całe zdobienie jest naprawdę bardzo proste. Zaczynamy od pomalowania całego paznokcia na jasny kolor. Ja wybrałam lakier hybrydowy ChiodoPRO 703 Kiss the Sun z kolekcji Edyty Górniak. Bardzo ładny, delikatny kolorek. 


 chiodopro opinie

 

Wszystkie czarne zdobienia wykonuje przy pomocy produktu Paint Gel, również z ChiodoPRO. Wyznając zasadę, że to co mi się udało to od razu utwardzam. A gdy coś mi nie wyjdzie, paznokcia przemywam Cleanerem, który nie zmyje mi już utwardzonego i ładnie wykonanego wzorka, a tylko to z czego jestem niezadowolona. Pierwsze zdobienie zaczynamy od namalowania kresek na paznokciu.


 chiodopro hybrydy

 

Linie utwardzamy w lampie. Możesz zauważyć na obrazku szpilkę. Moja sonda do kropeczek się gdzieś zawieruszyła, więc zdobienie wykonałam tym co miałam pod ręką. Mocząc główkę szpilki Paint Gelu i odbijając kropeczki na paznokciu.


 chiodopro zdobieniechiodopro lakiery hybrydowe

 

Efekt wyszedł całkiem spoko, więc przejdziemy do pozostałych zdobień. Tym razem linie które wykonamy, nie będą proste a lekko odchylone. Zdobienie to będzie bardzo ładne, delikatne i subtelne, a jak same zauważycie nic na nim oprócz linii i kropeczek nie ma.


 
 

zdobienie na hybrydach krok po kroku

 

Jeśli lubisz gdy na paznokciach dzieje się więcej. Możesz zrobić takie zdobienie jak poniżej, mi ono przypomina kwiaty.


 czym malować kreseczki na paznokciachjak zrobić cienkie linie na paznokciach

 

Kolejne zdobienie będzie troszkę inne. Zaczynamy od kropek, które lekko zarysowują ramę paznokcia. A następnie malujemy gałązki, które też są bardzo łatwe w wykonaniu. Przy ugiętej kreseczce domalowujemy kropeczki, które delikatnie przedłużamy np szpilką, czy cieniutkim pędzelkiem. Takie listki możemy zrobić też delikatnie dotykając paznokcia pędzelkiem. 


 jak zrobić zdobienie na hybrydzie


 

prosty wzorek na paznokcie


  


   


W tym momencie mnie olśniło. Dlaczego ograniczyłam się do jednokolorowego tła? Gdy mogę zrobić paznokcie w pięknym wakacyjnym klimacie.


  
Wakacyjne ombre
Do wykonania mojego ombre użyłam dwóch lakierów. Pierwszy to Too Hot! z numerkiem 705, a drugi to In to the Mint o numerku 714. Jak nie trudno się domyślić są to również lakiery hybrydowe ChiodoPRO by Edyta Górniak. Jak ja robię płynne przejście z koloru do koloru? Na paznokciu robię dwie plamy, które łączę ze sobą pędzelkiem z wachlarzem. Utwardzam i powtarzam czynność. Tutaj do malowania zdobień użyłam produktu Paint Gel w kolorze białym. Bardzo lubię Paint Gele z ChiodoPro ponieważ mają bardzo dobre krycie, przy użyciu minimalnej ilości produktu.

 

jak zrobić ombre na paznokciach
 
paznokcie na wakacje 


  


 


I tak oto stworzyłyśmy bardzo proste i ładne zdobienia. Dodam jeszcze, że po skończeniu zdobienia każdy paznokieć przemalowałam Topem Top Effect z ChiodoPRO, który nie wymaga już przemywania cleanerem, a jedynie utwardzenie. Więc jest to produkt bardzo wygodny w użyciu, który oszczędza nasz czas i waciki :). Jeśli tak jak ja lubicie proste, szybkie i ładne zdobienia upewnijcie się, że lubicie już Basia Smoter Blog na Facebooku – ponieważ tam informuję o każdym nowym wpisie, a niebawem kolejna dawka pięknych i prostych zdobień. Do zobaczenia, Basia.


 zdobienia na paznokciach krok po kroku

  

 


Podobne posty

Napisz komentarz